Atuty Filii SANS w Chojnicach - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Atuty Filii SANS w Chojnicach

Atuty SANS – filia w Chojnicach

Dlaczego warto wybrać Sopocką w Chojnicach?

Studia z przyszłością
Staramy się być jeden krok przed innymi. Nasze programy studiów są przede wszystkim dostosowane do realnych potrzeb rynku pracy, a kolejnym dowodem wysokiej jakości kształcenia są pozytywnie oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
Wsparcie lokalności
Jesteśmy aktywnym uczestnikiem lokalnego życia społecznego i mocno wspieramy edukację ekonomiczną wśród dzieci oraz młodzieży. Jesteśmy też partnerem różnych projektów, które mają na celu podniesienie kompetencji zawodowych pracowników regionu chojnickiego.
Sopot w zasięgu ręki
Nie musisz specjalnie jechać nad morze, aby uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez uznane środowisko akademickie z Trójmiasta – to oni przyjeżdżają do Ciebie.
Uczelnia Praktyczna
Praktykujemy teorię! Kładziemy duży nacisk na praktyczny profil nauczania, dzięki warsztatom, wydłużonym praktykom, programom stażowym i wykładowcom-praktykom.
Nowoczesne formy kształcenia
Opieramy się na case studies, a nie suchej teorii. Dziś uczyć można się wszędzie, dlatego siedzenie w ławkach uatrakcyjniamy zajęciami projektowymi, laboratoryjnymi, wizytami studyjnymi, zajęciami plenerowymi, warsztatami, studiami dualnymi czy online.
Uczelnia butikowa
Małe grupy i indywidualne podejścia do studenta – bo liczy się Twój komfort!
Specjalistyczne oprogramowanie
Niezbędne do szlifowania Twoich umiejętności sprzęt i oprogramowanie są do Twojej dyspozycji.
Opieka Akademickiego Biura Karier
Nie pozostawiamy nikogo samemu sobie. Zależy nam, aby wszechstronnie przygotować Cię do podjęcia pracy, zapewniając analizę CV, szkolenia, ofertę praktyk i spotkania z pracodawcami. Dbamy również o absolwentów.
Darmowe kursy i szkolenia dla studentów SANS
Chcemy, aby nasi studenci wykorzystali jak najlepiej studencki czas. Dlatego co roku aktualizujemy ofertę darmowych szkoleń i kursów podnoszących kompetencje, które podrasują Twoje CV.
Wartości
Rozwój uczelni wiążemy z otwartością, nowoczesnością, empatią, solidarnością i ekologią, ponieważ te wartości są wpisane w DNA uczelni społecznie zaangażowanej.
Otwarci na innych
Jesteśmy otwarci na studentów z różnych krajów. Obecnie w Chojnicach i Sopocie gościmy łącznie studentów o 26 różnych narodowościach.
Elastyczny system opłacania studiów
Czesne możesz dostosować do dostępnych wariantów ratalnych i swojej aktualnej sytuacji materialnej.
Wysokie stypendia uczelniane
Z nami możesz liczyć na dostępu do edukacji, nawet jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej. Wspieramy młodych, zdolnych i usportowionych. Miesięczne stypendium może wynosić nawet do 900 zł.