Opłaty i promocje - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla kandydata
Opłaty i promocje

Opłaty i promocje

Mówi się, że studia to inwestowanie w siebie i swoją przyszłość. Zgadzamy się z tym – uważamy, że im więcej włożysz wysiłku w swoją edukację, tym zapewnisz sobie lepsze jutro.

Finansowanie studiów w SANS nie wiąże się z ogromnymi zobowiązaniami. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb pakiet ratalny, złożyć wniosek o stypendium, czy kredyt studencki lub skorzystać z naszych promocji obniżających ceny czesnego.

rekrutacja

Zasady naboru

Gwarantowane stałe czesne
Staramy się, aby koszta ponoszone za naukę były jak najbardziej przejrzyste, dlatego w naszej umowie o studiowanie znajdziesz harmonogram płatności na cały okres studiów, co zapewni Ci stałą wysokość czesnego. Nic Cię nie zaskoczy!
Elastyczny system ratalny
Każdy ma różną sytuację życiową, dlatego chcemy dostosować nasze czesne do Twoich potrzeb, dlatego masz możliwość wyboru płatności w 3 opcjach: jednorazowo na rok, semestralnie lub w 10 ratach.
Atrakcyjne stypendia i zapomogi
Jako student SANS możesz ubiegać się o przyznanie stypendiów: rektora, socjalnego, dla osób niepełnosprawnych, czy zapomogę. Dzięki co miesięcznie wypłacanej pomocy materialnej możesz pokryć koszta czesnego i studiować nawet za darmo.
Kredyt studencki
Niezależnie od innych świadczeń stypendialnych, możesz się również ubiegać o dopłaty z Funduszu Kredytów Studenckich. Nie musisz nawet go spłacać do końca. Jak? Ucz się pilnie – grupa najlepszych studentów SANS ma możliwość częściowego umorzenia spłaty kredytu nawet do 50%!
Pakiety promocyjne
Nasze dedykowane promocje pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy na start Twojej przygody w murach SANS lub w trakcie nauki. Zawsze warto skorzystać i w zamian pozwolić sobie na inne przyjemności!

Masz pytania?

Skip to content