Warunki rekrutacji kursy i szkolenia - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla kandydata
Warunki rekrutacji
Warunki rekrutacji kursy i szkolenia

Cieszymy się, że kursy i szkolenia w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych budzą Twoje zainteresowanie! Nasze ekspertki pomagają bezproblemowo przejść przez proces rekrutacji, chętnie odpowiadając na wszystkie pytania.

Zapisy trwają cały rok aż do zapełnienia limitu miejsc. Do dzieła!

warunki rekrutacji

Nasze warunki przyjęć na studia są niezwykle proste!

Kolejność zgłoszeń
Nabór jest otwarty cały rok, ale warto, jak najszybciej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kursanci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Brak limitu wiekowego
Na kursy przyjmujemy zarówno osoby w wieku nastoletnim, jak i starsze roczniki. Sopocka jest otwarta na każdego.

Kurs wybrany? Świetnie! Czas na najważniejsze zadanie – rekrutację, którą przeprowadzamy szybko i prosto!

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowypobierz dokument, wypełnij dane osobowe oraz zadeklaruj wybrany kurs/szkolenie.

Formularz wypełniony? Sprawdź w jaki sposób możesz go do nas dostarczyć
  • osobiście w biurze rekrutacji – pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości do sprawdzenia danych osobowych,
  • zgłoszenie mailowe,
  • pocztą tradycyjną lub kurierem na adres uczelni,
  • pozostawienie zabezpieczonych (w zaklejonej kopercie) dokumentów w przedsionku uczelni w siedzibie SANS w Sopocie. Z myślą o studentach stworzyliśmy „wrzutnię” – drewnianą skrzynię, która umożliwia kandydatom bezdotykowe pozostawienie dokumentów.

SANS SOPOT
Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

SANS CHOJNICE
Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice

Potrzebujesz pomocy?

Kandydatów, którzy wymagają specjalnej opieki zachęcamy do kontaktu z naszą rekruterką – wspólnie szukamy rozwiązań trudnych sytuacji. Więcej o ułatwieniach dla kandydatów i studentów z niepełnosprawnościami i/lub długotrwale chorych znajduje się tutaj.

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

podyplomowe@sopocka.edu.pl