Dla Mediów - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla Mediów

Dla Mediów

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych cieszy się opinią jednej z najlepszych uczelni w regionie, co potwierdzają wysokie pozycje
w rankingach i konkursach. Wysoki poziom kształcenia to nasz znak rozpoznawczy, ale równie istotne jest dla nas działanie w zgodzie
z wyznawanymi wartościami.

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych to nie tylko uczelnia praktyczna, ale i etyczna. Jako uczelnia z 20-letnim doświadczeniem tworzymy przestrzeń przyjazną do nauki, jak i rozwoju osobistego. Stawiamy na naszych studentów, ale nie tylko. Działamy na rzecz lokalnej społeczności – zarówno w Sopocie, Gdańsku, Gdyni, Chojnicach, jak i sąsiednich powiatach.

Każdego roku inicjujemy działania warte uwagi świata nauki, ale i szerszej publiczności. Organizowanie międzynarodowej konferencji naukowej jest dla nas równie ważne, jak spotkania z przedsiębiorcami, prelekcje i wykłady otwarte naszych wykładowców. Angażujemy się w akcje edukacyjne skierowane do różnych grup wiekowych (m.in. z Urzędem Miasta Sopot), a także w działania charytatywne (aukcja WOŚP, wsparcie Szlachetnej Paczki, zbiórki na społeczność z Ukrainy, sponsor drużyny Red Devils).

Dziennikarzy, blogerów i influencerów oraz wszystkie osoby zainteresowane życiem i działalnością Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych zachęcamy do korzystania z przygotowanych materiałów prasowych. Państwa uwadze polecamy również naszych wykładowców, którzy chętnie dzielą się swoimi eksperckimi opiniami.

Interesuje Cię kooperacja na innych płaszczyznach? Sprawdź naszą ofertę dla młodzieży i szkół, zobacz jakie uczelnie i firmy są naszymi przyjaciółmi, poznaj warunki współpracy i partnerstwa lub poszukaj dla siebie pracy w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych!

Śledź nasze działania na bieżąco – zapisz się do newslettera i oglądaj nasze social media!

Szukasz ekspertów?

Pytaj naszych wykładowców i ich sukcesy!

Skip to content