Dla Szkół - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla Szkół

Dla Szkół

Koniec szkoły to dopiero początek fascynującej przygody, jaką są studia na uczelni wyższej. Poznaj ofertę edukacyjną SANS i znajdź kierunek, który pomoże Ci zdobyć pracę w wymarzonym zawodzie! Spotkaj się z wykładowcami, którzy są ludźmi nauki i biznesu. Zajrzyj do biblioteki i odwiedź prototypownię oraz pracownię nowych mediów. Zobacz, jak może wyglądać nowoczesna edukacja. 

Inspirujące rozmowy 

Co projektuje architekt krajobrazu? Czym zajmuje się product designer? Kto może założyć własne biuro rachunkowe? Dni Otwarte, na które tak licznie przybywacie, to idealny moment, aby zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiów. 

Poznaj naszą kadrę akademicką – weź udział w wykładach skierowanych do maturzystów i przyszłych studentów. Każdy mistrz był kiedyś uczniem. Nasi wykładowcy o tym nie zapominają! Porozmawiaj ze starszymi koleżankami i kolegami, którzy studiują w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Zdobądź wiedzę z pewnego źródła. 

Ciekawe warsztaty

Weź udział w zajęciach z rysunku, treningu kreatywności lub grze produkcyjnej. Dzięki temu lepiej poznasz specyfikę wybranego zawodu i upewnisz się, że właśnie to chcesz robić w przyszłości. 

Poczuj wyjątkową atmosferę

Spotkaj ludzi, którzy mają podobne wartości i zainteresowania. Wystaw się na „nowe” – poznaj osoby z różnych krajów oraz środowisk, o odmiennych wyznaniach i gustach. Poczuj klimat uczelni. Dlaczego to takie ważne? Przez najbliższe lata będziesz tu częstym gościem! 

Przyjdź na Dni Otwarte SANS i dobrze zaplanuj swoją przyszłość!

DLA UCZNIÓW

Niedługo matura, a po maturze… Czy już wiesz, co chcesz robić w przyszłości? Studia to nie tylko czas przygotowywania się do pracy w zawodzie. To także wspaniała intelektualna przygoda. Co jeszcze? Czas na zabawę i zawieranie wieloletnich przyjaźni. 

Oferujemy ciekawe i przyszłościowe kierunki. Studiuj dziennie lub zaocznie, a po uzyskaniu dyplomu kontynuuj naukę na studiach podyplomowych. Możesz wybrać studia online – wówczas odwiedzisz naszą nadmorską siedzibę tylko kilka razy w ciągu studiów.  

Nasi absolwenci znajdują pracę w dobrze płatnych i prestiżowych zawodach jako architekci, menedżerowie, specjaliści ds. rozwoju, product designerzy, doradcy ekonomiczni, doradcy klienta, analitycy i stratedzy gospodarczy.  

Oferujemy innowacyjne studia dualne, które umożliwiają łączenie nauki z praktyką. Dzięki temu nasi absolwenci są doskonale przygotowani do pracy w wybranym zawodzie. 

Współpracujemy z wieloma trójmiejskimi firmami, w których studenci SANS odbywają praktyki zawodowe i często otrzymują propozycje zatrudnienia.

Wychowawca, pedagog, doradca zawodowy – to osoby, które możesz namówić na klasowe wyjście na Dni Otwarte.  

Przy wyborze kierunku studiów warto wziąć pod uwagę nie tylko aktualne trendy na rynku pracy, ale także predyspozycje osobowościowe. Nie wiesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać? Zgłoś się do doradcy zawodowego! To osoba, która pomoże Ci odkryć Twój potencjał. 

DLA NAUCZYCIELI

Chcesz, żeby Twoi uczniowie poszli na studia, które zapewnią im nie tylko dobrze płatną pracę, ale także życiową satysfakcję? Zabierz swoją klasę na uczelnię.  

W Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych cyklicznie organizujemy wykłady i praktyczne warsztaty dla przyszłych maturzystów. Zajęcia odbywają się w murach naszej uczelni lub – na zaproszenie – we wskazanej placówce, o ile jest to możliwe. Nasi prelegenci to wieloletni wykładowcy, a także przedsiębiorcy i freelancerzy. 

Młodzi ludzie szukają inspiracji. Spotkania z ciekawymi osobami to świetny sposób na udowodnienie, że studia to nie tylko „papierek”, ale wiedza, kwalifikacje i samorozwój. Od wielu lat współpracujemy z placówkami edukacyjnymi z Trójmiasta, Pomorza, a także innych województw.  

 

Darmowe porady, wskazówki i konsulting zawodowy 

Już wiesz, że chcesz u nas studiować? A może nie masz jeszcze sprecyzowanych planów?  

Zdobądź wiedzę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji o wyborze szkoły wyższej. Poczytaj naszego bloga i zapisz się do newslettera Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Szanujemy swój i Twój czas – nie wysyłamy zbyt wielu wiadomości. Tylko te, które wydają nam się naprawdę warte uwagi. 

Newsletter SANS to: 

  • bezpłatne e-booki z praktycznymi wskazówkami dla maturzystów i przyszłych studentów; 
  • porady zawodowe; 
  • słownik haseł studenckich; 
  • zaproszenia na konferencje, wykłady i warsztaty; 
  • i wiele więcej! 

Zaplanuj wizytę w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych! Zapraszamy uczniów oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także doradców zawodowych wraz z podopiecznymi. 

kontakt

Agnieszka Przywieczerska

Specjalistka ds. rekrutacji i promocji

EMAIL

rekrutacja@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU

506 474 167

    Napisz do nas.

    Skip to content