ArchiCAD poziom 2 – przygotowywanie dokumentacji projektowej - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
ArchiCAD poziom 2 – przygotowywanie dokumentacji projektowej

poziom
Kurs
profil
Praktyczny
tryb
Wieczorowy
dyplom
czas trwania
20 h
język
termin kursu
czerwiec 2024
lokalizacja
Sopot
Program kursu

W programie znajdziesz takie przedmioty jak:

• zaawansowane narzędzia do tworzenia modelu BIM (schody i balustrady, przegroda strukturalna, otwory, teren wraz z importem z chmury punków, elementy biblioteczne – import, profile),
  • dostosowanie programu do potrzeb projektowych – wzorzec projektu – wybrane zagadnienia,
  • zaawansowane tworzenie dokumentacji budowlanej z informacji zawartej w modelu BIM (specjalistyczne widoki końcowe (np. karty mieszkań), zestawienia szczegółowe, warianty graficzne, właściwości),
  • przygotowania końcowych prezentacji projektu, zapis plików projektu w formacie .pdf i .dwg oraz BIM.

W ramach przedmiotu studenci rozwijać będą swoją znajomość programu ArchiCAD, poznają zasady tworzenia modelu BIM pod kątem kompletnej dokumentacji budowlanej w zakresie projektu architektoniczno-budowlanego, narzędzia do kontroli i wykrywania błędów w dokumentacji oraz zasady koordynacji branżowej wraz z wizualizacją projektu.

Wskazane zagadnienia są podstawą do prowadzenia zajęć. Prowadzący w przypadku aktywności słuchaczy może korygować zakres zagadnień omawianych na zajęciach o ile nie wpływa on na zasadniczy temat i format kursu oraz cały cykl szkoleń.

Kto będzie Cię uczyć?

mgr inż. arch. Michał Adam Kruczalak
WYDZIAŁ ARCHITEKTURY, INŻYNIERII I SZTUKI

Architekt i nauczyciel akademicki, urodzony w Gdańsku (rocznik 1969). Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w roku 1995. Od roku 2009 związany z Sopocką Akademią Nauk Stosowanych, gdzie obecnie prowadzi zajęcia w szeroko pojętej tematyce komputerowego wspomagania projektowania 2D i 3D oraz BIM na Wydziale Architektury i Architektury Wnętrz. Posiada doświadczenie zawodowe w dziedzinie architektury, które zdobył w ramach współpracy z biurami projektowych w Polsce jak i w ramach własnej działalność projektowej, którą prowadzi od 2004 roku. Architekt IARP i członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów.

Rozwiń
Zwiń

opłaty

ArchiCAD - poziom 2

20 h
Płatność jednorazowa – cena kursu dla studentów i absolwentów SANS 800 PLN
Płatność jednorazowa 1000 PLN
Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się w blokach 4 godz., pięć dni w tygodniu (co drugi dzień – bez weekendów), w godz. 16.00-20.00. W salach komputerowych SANS, ul. Rzemieślnicza 5, Sopot.

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Nabór jest otwarty cały rok, ale warto, jak najszybciej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kursanci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Brak limitu wiekowego
Na kursy przyjmujemy zarówno osoby w wieku nastoletnim, jak i starsze roczniki. Sopocka jest otwarta na każdego.
Pobierz dokument, wypełnij dane osobowe oraz zadeklaruj wybrany kurs/szkolenie.

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisany formularz można dostarczyć mailowo na szkolenia@sopocka.edu.pl, składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I SZKOLEŃ
SANS SOPOT
Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń

szkolenia@sopocka.edu.pl