Podstawy pracy przy filmie niezależnym - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

lipiec 2024
lokalizacja
Sopot
Do kogo adresowane jest nasze szkolenie?

Proponowane szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z niezależną realizacją filmów, które wybiegają poza popularne, standardowe formy wrzucane do mediów społecznościowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób dorosłych i młodzieży po ukończeniu 18 roku życia.

W programie znajdziesz takie przedmioty jak:

• podstawowe zagadnienia związane z realizacją filmu,
  • krótka forma dokumentalna,
  • scena dialogowa,
  • reportaż,
  • film fantasy.

prowadzący

Kto będzie Cię uczyć?

dr Maciej Jarczyński
Prowadzący

Doktor sztuki (rozprawa doktorska pt.: „Film jako nowa chorea” zrealizowana w Katedrze Sztuki Mediów w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu). Niezależny filmowiec, autor ponad pięćdziesięciu krótkich form filmowych, za które otrzymał wiele nagród, wyróżnień i nominacji w ponad 20 krajach. Jest kilkukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Miasta Gdańska i Miasta Chojnice.

Rozwiń
Zwiń

opłaty

Podstawy pracy przy filmie niezależnym

16 h
Płatność jednorazowa – cena kursu dla studentów i absolwentów SANS 800 PLN
Płatność jednorazowa 950 PLN

organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się w pierwszy weekend lipca, sobota – niedziela, w godz. 9.00-17.00, w salach SANS przy ul. Rzemieślniczej 5, Sopot.

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Nabór jest otwarty cały rok, ale warto, jak najszybciej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kursanci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Pobierz dokument, wypełnij dane osobowe oraz zadeklaruj wybrany kurs/szkolenie.

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisany formularz można dostarczyć mailowo na szkolenia@sopocka.edu.pl, składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I SZKOLEŃ
SANS SOPOT
Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń

szkolenia@sopocka.edu.pl