Structogram – dopasuj projekt architektoniczny do swojego klienta - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Structogram – dopasuj projekt architektoniczny do swojego klienta

poziom
Szkolenie
profil
Praktyczny
tryb
weekendowy
dyplom
czas trwania
8 h
język
termin szkolenia
czerwiec 2024
lokalizacja
Sopot
Opis szkolenia

Szkolenie opiera się na wiedzy o mózgu i ewolucji osobowości z nim związanej.

Tak jak ewoluowało nasze ciało, ewoluował nasz mózg. Materiał opracowany na podstawie badań Paula Macleana, przedstawiający ogromną złożoność mózgu w formie trzech kolorów, na podstawie licznych badań naukowych. Będziemy rozmawiali o indywidualnym odcisku mózgu i do czego ta wiedza nas prowadzi w projektach architektonicznych, o tym jak wrażliwość społeczna genetycznie uwarunkowana ma wpływ na nasze projekty oraz potrzeby klientów. Bardziej wrażliwy projektant będzie w stanie lepiej doradzić, przekonać swojego klienta.

„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.” Henry Ford

Bardziej wrażliwy „sprzedawca”, student, będzie w stanie lepiej doradzić, przekonać swojego klienta, przygotować dla niego lepsze projekty. To z kolei prowadzi do lojalności i satysfakcji.

Cel szkolenia

Zdobycie wiedzy, która podniesie efektywność komunikacji z innymi ludźmi, dzięki czemu wzrośnie zadowolenie wynikające z lepszego zrozumienia swoich biostruktur jak i klientów, w efekcie stworzenia lepszych projektów. Poznanie motywów i zastrzeżeń poszczególnych typów klienta przyczyni się do zwiększenia efektywności w relacjach z klientami, dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Przygotowania projektów bardziej dopasowanych do Klienta. Polepszenie komunikacji w współpracy w zespole. Zachowania klientów wewnętrznych i zewnętrznych, staną się bardziej zrozumiałe, co wiąże się z uzyskaniem przewagi w komunikacji. Cel nadrzędny – pomóc w zrozumieniu społeczne potrzeby swoich klientów.

Do kogo kierowane jest nasze szkolenie?

Studenci wydziału architektury, projektanci, architekci oraz wszystkie osoby chcące poznać siebie i swojego klienta.

W programie znajdziesz takie przedmioty jak:

• funkcjonowanie mózgu a funkcjonowanie ludzi – opis kolorów mózgu, procesu ewolucji osobowości, odpowiedzialności i zachowań mózgu,
  • analiza biostrukturalna: klucz do twojego potencjału – poznanie kluczowych elementów własnych bistruktur, w konsekwencji zachowań i oczekiwań. poznanie zasad 3 kolorów mózgu,
  • rozpoznawanie biostruktury u innych ludzi – poznanie kluczowych elementów własnych bistruktur, w konsekwencji zachowań i oczekiwań,
  • przygotowanie projektów/oferty dla klienta zgodnie z jego typologią – ćwiczenie projektowe, poznanie motywów socjalnych klientów.

Prowadząca

Kto będzie Cię uczyć?

Ewelina Strawa
Prowadząca szkolenie

Dyrektor zarządzający, Absolwentka studiów MBA, certyfikowany Trener Structogram® Polska, prelegentka. Zorientowana na realizację celów biznesowych, wykorzystując silne strony ludzi, z doświadczeniem zawodowym, usytuowanym wokół wysokich stanowisk managerskich. Odpowiedzialna za przeprowadzenie kluczowych zmian outsourcingowych. Ambasadorka kobiet, promująca rozwój osobisty, oraz niezależność kobiet. Pomysłodawczyni „ludzkiej strony biznesu”, jako aktywności życia prywatnego i zawodowego zgodnie z własnym potencjałem i naturalnością. Z łatwością buduje relacje z partnerami B2B. Doceniana za umiejętność pracy z każdym typem osobowości, za rozwijanie potencjału i naturalnych talentów, a także myślenie strategiczne i sprawne przewidywanie nadchodzących trendów. Mentor zarówno dla przedsiębiorców z wieloletnim stażem, jak i dla osób dopiero zaczynających swoją karierę zawodową. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniami i sprawdzonymi praktykami.

Rozwiń
Zwiń

opłaty

Structogram

8 h
Płatność jednorazowa 800 PLN

organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym, sob. w godz. 9.00-17.00.

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Nabór jest otwarty cały rok, ale warto, jak najszybciej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kursanci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Brak limitu wiekowego
Na kursy przyjmujemy zarówno osoby w wieku nastoletnim, jak i starsze roczniki. Sopocka jest otwarta na każdego.
Pobierz dokument, wypełnij dane osobowe oraz zadeklaruj wybrany kurs/szkolenie.

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisany formularz można dostarczyć mailowo na szkolenia@sopocka.edu.pl, składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I SZKOLEŃ
SANS SOPOT
Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń

szkolenia@sopocka.edu.pl