Rankingi - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Rankingi

1 miejsce wśród uczelni niepublicznych

W rankingu IARP TOP 10 2021 zdawalności uprawnień budowlanych, wykonanym przez Izbę Architektów RP wśród uczelni kształcących architektów SANS znalazł się na 1 miejscu wśród uczelni niepublicznych kształcących architektów w Polsce.. Ranking IARP opiera się o najważniejsze kryterium, jakim jest uzyskiwanie przez absolwentów samodzielności zawodowej.

6 miejsce wśród uczelni publicznych

W rankingu IARP TOP 10 2021 zdawalności uprawnień budowlanych, wykonanym przez Izbę Architektów RP wśród uczelni kształcących architektów SANS znalazł się na 6 miejscu wśród wszystkich uczelni kształcących architektów w Polsce. Ranking IARP opiera się o najważniejsze kryterium, jakim jest uzyskiwanie przez absolwentów samodzielności zawodowej.

Rankingi „Perspektyw” Ranking Uczelni Niepublicznych 2018 / 2019 / 2020

Według rankingu Perspektyw Sopocka Akademia Nauk Stosowanych (dawniej: Sopocka Szkoła Wyższa) po raz kolejny z rzędu znalazła się w czołówce uczelni niepublicznych w województwie pomorskim! Zostaliśmy wysoko ocenieni między innymi w kategoriach Nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach, Dostępność wysokokwalifikowanych kadr dla studentów oraz w kategorii Absolwenci na rynku pracy (ekonomiczne losy studentów). Wskaźniki te najlepiej odzwierciedlają wysoką jakość i efektywność nauczania.

Skip to content