Prawo budowlane i przepisy techniczno-budowlane w praktyce architekta krajobrazu – webinarium

Prawo budowlane i przepisy techniczno-budowlane w praktyce architekta krajobrazu – webinarium

22 stycznia 2021

 

Z przyjemnością  informujemy, iż w dniu 26 stycznia 2021 roku o godzinie 9:00 odbędzie się webinarium pt. „Prawo budowlane i przepisy techniczno-budowlane w praktyce architekta krajobrazu” organizowane przez Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu. Szczegółowe informacje: https://sak.org.pl/webinarium-sak-prawo-budowlane-i-przepisy-techniczno-budowlane-w-praktyce-architekta-krajobrazu/

 

Webinarium zostanie prowadzone przez mec. Joannę Sebzda-Załuską i dr inż. arch. Magdalenę Zienowicz. Informacje o prowadzących:
mec. Joanna Sebzda – Załuska – radca prawny, partner w kancelarii GWW. Zajmuje się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego oraz projektów deweloperskich. Specjalizuje się w prawie budowlanym, prawie ochrony środowiska, planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz procedurach administracyjnych. Autorka licznych publikacji na temat koniecznych zmian w obowiązujących przepisach prawnych umożliwiających likwidację barier prawnych i sprawne przeprowadzenie inwestycji. Na co dzień współpracuje z projektantami, wykonawcami robót budowlanych, kierownikami budów oraz inspektorami nadzoru inwestorskiego w toku całego procesu inwestycyjnego. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu procesu inwestycyjnego dla organów administracji publicznej oraz uczestników procesu budowlanego. Wykładowca na podyplomowych studiach „Proces inwestycyjno-budowlany dla prawników” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

dr inż. arch. Magdalena Zienowicz – projektantka, architektka, członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP, adiunkt w Instytucie Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Koordynator i prowadzący zajęcia z projektowania obiektów architektury krajobrazu oraz iluminacji i oświetlenia w architekturze krajobrazu. Autorka licznych artykułów z zakresu oświetlenia i iluminacji w przestrzeni miejskiej oraz propagatorka działań przeciwdziałających zanieczyszczeniu światłem. Należy do między narodowej organizacji LUCI (Lighting Urban Community International) z siedzibą w Lyonie, która skupia projektantów oraz miasta zajmujące się oświetleniem jako narzędziem rozwoju obszarów miejskich w trosce o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

 

Koszt uczestnictwa: 250pln brutto (203,25 pln netto – jest możliwość otrzymania faktury ze zwolnieniem z VAT w przypadku placówek utrzymujących się ze środków publicznych), 120pln brutto dla członków SAK. 

 

Dla studentów SSW 20 % zniżki. Przy zgłoszeniu należy podać nazwę uczelni (Sopocka Szkoła Wyższa) i numer indeksu.
Uwaga: przy zapisaniu 3 osób 2 kolejne osoby mogą wziąć udział w szkoleniu gratis.

 

Więcej o działalności SAK i szkoleniach: https://sak.org.pl/. Zapraszamy także do zapisów na comiesięczny Biuletyn: https://sak.org.pl/biuletyn-sak/