Społeczność - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Społeczność

Społeczność

Społeczność SANS liczy ponad 10 000 osób. Wśród nich są nie tylko świeżo upieczeni maturzyści, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, ale też świadomi swoich potrzeb licencjaci i licencjatki oraz inżynierki i inżynierowie, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę na studiach magisterskich. To jednak nie wszystko.   

 

01
Po pierwsze: ludzie 
Sopocka to przede wszystkim niepowtarzalny klimat, a ten tworzą ludzie. Władze, które stawiają na nowoczesność to jedno. Inspirujący Wykładowcy to drugie. Wspólnie sprawiają, że Sopocka Akademia Nauk Stosowanych to nie tylko miejsce na mapie czy zapis w dyplomie. Poznaj ekspertów o serdecznym usposobieniu – zobacz, kto należy do naszej kadry. 
Wykładowcy
02
Przyjaźnie i doświadczenia z całego globu 
Naszą uczelnię wybierają nie tylko Polacy z różnych rejonów kraju, ale też cudzoziemcy, którzy przyjeżdżają na całe studia albo wymianę z europejskich i pozaeuropejskich uczelni partnerskich. Zobacz co zrobić, by wyruszyć w przygodę życia! 
Uczelnie partnerskie
03
Razem można więcej  
Powołaliśmy Konwent Pracodawców, by wsłuchać się w głos biznesu. Współpracujemy z tymi, których podziwiamy. Partnerujemy tym, których cenimy. Co łączy nas wszystkich? Staramy się mądrze dobierać przyjaciół – stawiając na jakość, a nie na ilość.  
Współpraca i partnerzy
04
Chcesz coś zmienić? Angażuj się! 
Skorzystaj z prawa do aktywnej działalności na rzecz uczelni i reprezentowania społeczności studenckiej przed władzami uczelni. Działalność samorządowa nie tylko pozwala Ci kształtować rzeczywistość, ale może też wiele nauczyć. Dzięki temu doświadczeniu kończąc studia zdobędziesz doświadczenie administracyjne, organizacyjne i promocyjne.  
Samorząd studencki
05
Twórczość po godzinach 
Studia, niezależnie w jakim wieku podjęte, to nie tylko samorozwój, ale też szukanie nowego głosu – swojego i tego kolektywnego. To idealny moment na angażowanie się w sprawy społeczne również poprzez organizacje studenckie. 
Koła studenckie
06
Przekonaj się na własne oczy 
Jak wygląda większość galerii uczelni artystycznych? Przepiękne projekty 3D, rysunki z perfekcyjną linią, niesamowite rzeźby i designerskie przedmioty użytkowe. Oczywiście do tego będziemy dążyć. Ale w galeriac naszych studentów )i absolwentów) chcemy pokazywać coś więcej, niż efekt finalny. Co takiego? Prawdę!  Bo wiesz, to nie jest tak, że pewnego dnia obudzisz się z talentem – na ten oszałamiający finał pracuje się długo i ciężko. Tak wygląda proces uczenia się – nawet jeżeli inni o tym nie mówią.  
Galeria prac
07
Spędź czas śpiewająco  
Wierzysz, że muzyka wpływa na otoczenie i sprawia, że inaczej patrzymy na świat? Obiecujemy, że jeśli podejmiesz się trudu wykonawczego, to będziesz mieć okazje doświadczyć tego na własnej skórze. Śpiewanie uwrażliwia i wzbogaca. Przekonaj się dołączając do chóru! 
Chór
08
Zobacz gdzie możesz być, jeśli akurat tego chcesz 
Losy naszych absolwentów –na rynku pracy, ale i poza nim– bywają bardzo inspirujące. Zawsze powtarzamy, że pierwszym filarem bezpieczeństwa jest stabilność finansowa, ale satysfakcja zawodowa i życie w zgodzie ze swoimi wartościami są równie istotne. Zobacz, jak robią to inni i wynieś z tego lekcję dla siebie.  
Absolwenci
Skip to content