Absolwenci - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Absolwenci

Nasi absolwenci są naszą największą chlubą. Śledzimy ich losy, gratulujemy determinacji i pasji, kibicujemy w osiąganiu kolejny celów na nowych ścieżkach kariery zawodowej, a także zachęcamy do nieustannego poszerzania wiedzy i kompetencji. Cieszymy się, że wspólnie z nami tworzą wspólnotę. 

 

Wiesz, że po otrzymaniu dyplomu mogą wstąpić do Klubu Absolwentów SANS, a także skorzystać ze zniżek na studia, kursy i szkolenia? Pragniemy, aby Sopocka Akademia Nauk Stosowanych pozostała dla naszych absolwentów przestrzenią przyjazną zdobywaniu rzetelnej wiedzy, ale też kontaktów biznesowych w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Traktujemy się po partnersku, dlatego zapraszamy naszych absolwentów na wykłady otwarte i webinaria oraz konferencje. Często nasi absolwenci bywają prelegentami, a nawet zostają wykładowcami SANS.  

kontakt

Biuro Karier

Twoja historia ma znaczenie! Wyślij do nas swoją opinię o uczelni, abyśmy mogli poznać Twoje losy. Opisz swoją drogę zawodową, podziel się wspomnieniami, przedstaw atuty uczelni i pamiętaj, by dodać nazwę studiowanego kierunku.

EMAIL

biurokarier@sopocka.edu.pl

 

    Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

    Skip to content