Praca w SANS - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Praca w SANS

Jesteś praktykiem, który pragnie dzielić się swoim doświadczeniem? Szukasz pracy, która pozwoli Ci na realizację ambitnych projektów, ale nie chcesz rezygnować z pracy dydaktycznej? Chcesz mieć realny wpływ na poprawę jakości kształcenia w Polsce i jednocześnie zależy Ci na wdrażaniu własnych pomysłów edukacyjnych?

 

Pracuj na prywatnej uczelni!

Nauczyciel akademicki to prestiżowy zawód, który daje ogromną satysfakcję i oferuje wiele możliwości rozwoju. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie, jasno określoną ścieżkę kariery i wsparcie w realizacji celów zawodowych. Dbamy o dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i przejrzystą komunikację.  

Wdrażamy w życie idee, które przekazujemy naszym studentom. Wierzymy, że osobowość i „sposób bycia” wykładowcy są równie ważne, jak jego kompetencje. Dlatego współpracujemy również z młodymi naukowcami, którzy dopiero rozpoczynają karierę; choć oczywiście w naszej kadrze są osoby z wieloletnim doświadczeniem, które mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami – zarówno w sferze naukowej, jak i dydaktycznej. 

Jak zostać wykładowcą na uczelni?

 

  1. Znajdź interesującą Cię ofertę pracy. Aplikuj online wysyłając wiadomość na: office@sopocka.edu.pl. Pamiętaj o załączeniu niezbędnych dokumentów. 
  2. Aplikuj online. Pamiętaj o załączeniu niezbędnych dokumentów. 
  3. Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej (w formie zdalnej lub stacjonarnej). 
  4. Poczekaj na decyzję komisji. O wynikach rekrutacji poinformujemy Cię tak szybko, jak to możliwe. 
  5. Rozpocznij pracę na jednej z najbardziej rozpoznawalnych uczelni niepublicznych w Polsce Północnej! 
SANS – kim jesteśmy? 

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych (wcześniej: SSW, czyli Sopocka Szkoła Wyższa) to nowoczesna uczelnia niepubliczna z ponad dwudziestoletnią tradycją. Naszą misją jest kształcenie na europejskim poziomie.  

Współpracujemy z wybitnymi naukowcami i badaczami z Polski i zagranicy. Kładziemy nacisk na wiedzę praktyczną, która umożliwi naszym absolwentom znalezienie satysfakcjonującej pracy w zawodach przyszłości. 

Nie ma ogłoszenia dla Ciebie? Zostaw nam swoje CV! 

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę edukacyjną, dostosowując ją do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. 

Kto może być wykładowcą na uczelni? Szukamy ekspertów-praktyków, młodych naukowców i doświadczonych dydaktyków. Marzysz o karierze w zawodzie nauczyciela akademickiego, ale wśród ogłoszeń nie ma stanowiska, które odpowiada Twoim kompetencjom?  A może, jak Daria z Działu Kształcenia -którą widzisz na zdjęciu obok- szukasz pracy administracyjnej?

Wyślij swoje CV! Gdy uruchomimy kolejną rekrutację, uwzględnimy Twoją kandydaturę. A może zainspirujesz nas do stworzenia nowego stanowiska? 

Co oferujemy?

Stabilne warunki zatrudnienia
Jesteśmy uczelnią o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Szczycimy się doskonałą opinią wśród studentów, wykładowców oraz współpracujących z nami firm i placówek naukowo-badawczych. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i/lub na umowach zlecenie, a także konkurencyjne wynagrodzenie. Dbając o rozwój zawodowy pracowników, nie zapominamy o work-life balance (u nas zyskujesz kilka dodatkowych dni w roku kalendarzowym, za sprawą Dni Kanclerskich!).
Pracę w świetnej lokalizacji w nowoczesnym budynku
Sopocka Akademia Nauk Stosowanych znajduje się przy ulicy Rzemieślniczej 5 w Sopocie. Uczelnia jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Sopotu, a także Gdańskiem i Gdynią. To centrum Trójmiasta! W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i stacja Szybkiej Kolei Miejskiej Sopot-Wyścigi. Pracownicy mogą korzystać także z uczelnianego parkingu.

Budynek, w którym mieści się Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej edukacji. Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych salach wykładowych.
Pomoc w budowaniu własnej marki
Zadbamy o Twój wizerunek jako eksperta w danej dziedzinie. Nasi specjaliści z działu marketingu i promocji pomogą Ci uzupełnić profil na LinkedIn i nagłośnić dotychczasowe sukcesy.

Jako pracownik Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych będziesz uczestniczyć w prestiżowych konferencjach międzynarodowych i wydarzeniach branżowych organizowanych przez trójmiejskie i ogólnopolskie instytucje, urzędy lub prywatne firmy. Twoje nazwisko zacznie być rozpoznawalne w świecie nauki. Dzięki temu będziesz mieć większą szansę na kontynuowanie badań i realizację ciekawych projektów naukowych. Nie interesuje Cię stricte praca naukowa? Adnotacja o byciu wykładowcą na pewno wzmocni Twój autorytet.
Rozwój zawodowy i osobisty
Mamy świadomość, że dbając o rozwój naszych pracowników, dbamy o wysoką jakość kształcenia obecnych i przyszłych studentów. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na kompetencje miękkie, które umożliwiają pracę w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Wierzymy, że rozwój zawodowy jest istotną częścią rozwoju osobistego. Praca na uczelni daje satysfakcję na obu polach. W ramach działań realizowanych przez nasze Biuro Projektów będziesz mieć okazję do wielu interesujących, współfinansowanych ze środków UE, szkoleń.
Przestrzeń do bycia sobą
Wdrażamy w życie idee, które przekazujemy naszym studentom. Wierzymy, że osobowość i „sposób bycia” wykładowcy są równie ważne, jak jego kompetencje.

„Różnorodność jest faktem, a włączanie to nasz wybór” – powiedział kiedyś Justin Trudeau, premier Kanady. Filozofia Diversity and Inclusion jest nam bliska, dlatego nie spytamy Cię o preferencje czy wyznanie, nie postrzegamy też przez pryzmat narodowości, płci czy koloru skóry.
Erasmus+
Współpracujemy z najlepszymi europejskimi uczelniami. Nasi pracownicy (zarówno naukowi, jak i administracyjni) mają możliwość uczestniczenia w wymianach międzynarodowych finansowanych z pieniędzy unijnych.

Nauczyciele akademiccy uczestniczą w warsztatach, seminariach i szkoleniach. Wyjazd to szansa na zdobycie unikalnego doświadczenia naukowego i dydaktycznego.
Zniżki na studia i kursy na naszej uczelni
Wierzymy w ideę lifelong learning! Dlatego wspieramy naszych wykładowców w zdobywaniu nowej wiedzy. Pracownicy SANS mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na studia i kursy oferowane przez naszą uczelnię (do -50%).
Skip to content