Weź udział w warsztatach biznesowych!

21 kwietnia 2023

Drodzy Studenci,

na zaproszenie Agencji Rozwoju Pomorza pragniemy poinformować Was o możliwości wzięcia udziału w warsztatach biznesowych UNDER 25, realizowanych w ramach tegorocznej edycji Forum Przedsiębiorstw. Osoby zainteresowane udziałem oraz dyspozycyjne w terminie 10.05. (środa) w godzinach 13:40 – 15:30 proszę o zgłoszenie mailowe na adres dorota.szubska@ssw-sopot.pl do niedzieli 23.04. Wyniki rekrutacji otrzymają Państwo zwrotnie w poniedziałek 24.04, osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają również link do rejestracji na wydarzenie.
Dla studentów naszej uczelni przewidzianych zostało jedynie 5 miejsc, w związku z tym – w przypadku większej liczby chętnych – wprowadzone zostanie dodatkowe kryterium wyboru uczestników w postaci średniej z ostatniego semestru. Na prośbę organizatora prosimy o zapisywanie się jedynie przez te osoby, które potwierdzają swoją dyspozycyjność i obecność we wskazanym terminie.
FORUM PRZEDSIĘBIORSTW / WARSZTATY DLA STUDENTÓW „UNDER 25”
10.05. (środa) 13:40 – 15:30 / Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Gdynia
W trakcie specjalnego bloku tematycznego skierowanego dla studentów i najmłodszych przedsiębiorców uczestnicy wezmą udział w intensywnym warsztacie dotyczącym pracy nad własnym produktem czy usługą w oparciu o metodę business model canvas.
prowadzenie warsztatów: Artur Kurasiński – przedsiębiorca, obserwator trendów technologicznych, konsultant startupów.

Link do wydarzenia: https://forumprzedsiebiorstw.pl/