Współpracy między Stocznią Jachtową a naszą uczelnią!

30 maja 2023
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że doszło do nawiązania partnerskiej współpracy między Stocznią Jachtową a Sopocką Akademią Nauk Stosowanych!
Podczas wczorajszej obrony dyplomowej naszej utalentowanej absolwentki Aleksandra Czujko, reprezentant Stoczni Jachtowej Viko Yachts nie tylko brał udział w procesie obrony, ale również koordynował pracę nad tym fascynującym projektem. Projekt dyplomowy – „Studium wnętrz Houseboat’a w regionie Paprocany pod wynajem krótkoterminowy”, został doceniony za swoje innowacyjne podejście i potencjał.
Nasz partner ze Stoczni Jachtowej dostrzegł nie tylko potencjał prezentowanego projektu, ale także szersze możliwości współpracy z Sopocką Akademią Nauk Stosowanych i jej absolwentami. To niezwykle budujące, że nasza uczelnia cieszy się takim uznaniem w branży!
Nie możemy również zapomnieć o wspaniałym osiągnięciu samej Aleksandry. Jej praca dyplomowa została obroniona na najwyższym poziomie, otrzymując ocenę 5 z wyróżnieniem!  To nie tylko dowód na jej talent i pasję, ale także na profesjonalizm i wsparcie, jakie otrzymała od swojej promotorki, Prof. SANS dr Magdalena Berlińska.
Dodatkową dumę budzi fakt, że makietę projektu wydrukowano w technologii DRUKU 3D w Pracowni Prototypowania SANS pod kierunkiem mgr inż. arch. Filipa Chojnackiego. To kolejny przykład tego, jak zaawansowane technologie mogą wspierać kreatywność i innowacyjność w dziedzinie architektury wnętrz.
 Gratulujemy wszystkim zaangażowanym osobom za ich doskonałą pracę i życzymy dalszych sukcesów w realizacji inspirujących projektów!