Zajęcia w terenie!

Zajęcia w terenie!

07 czerwca 2024

Z ogromną przyjemnością pragniemy wyrazić naszą wdzięczność firmie „Domesta” za umożliwienie studentom studiów dziennych AW4 i AU4 wizyty na budowie w ramach przedmiotu „Instalacje Budowlane”. W dniach 21 i 22 maja mieliśmy wyjątkową okazję zwiedzić budowę osiedla Urzeka w Gdańsku-Jasieniu, co było niezwykle cennym doświadczeniem edukacyjnym.

Firma „Domesta” po raz kolejny pokazała swoje zaangażowanie w kształcenie przyszłych inżynierów, otwierając przed nami swoje drzwi i umożliwiając bezpośrednie zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami budowlanymi oraz instalacjami. To dzięki ich wsparciu studenci mogli zobaczyć na własne oczy, jak teoria przenosi się do praktyki, co stanowi nieoceniony element nauki i rozwijania swoich kompetencji zawodowych.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Pawła, kierownika budowy, za jego czas, cierpliwość i fascynujące wyjaśnienia. Jego profesjonalizm i pasja do zawodu były dla nas inspiracją i pozwoliły nam zrozumieć wiele aspektów pracy na budowie, których nie sposób poznać jedynie z podręczników.

Osiedle Urzeka to imponujący projekt, który z pewnością będzie wspaniałym miejscem do zamieszkania. Jesteśmy pod wrażeniem jakości wykonania i nowoczesnych rozwiązań zastosowanych przez „Domestę”. Dzięki takim firmom jak „Domesta”, studenci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji, co w przyszłości zaowocuje wykwalifikowanymi specjalistami w branży budowlanej.

Dziękujemy za tę niezapomnianą lekcję praktyczną i liczymy na dalszą współpracę.