Zobaczcie sami!

Zobaczcie sami!

16 sierpnia 2023

Po urokliwym, przedłużonym weekendzie, wracamy do codziennej rzeczywistości, a jednocześnie przenosimy nasze myśli w magiczny świat designu!

10 sierpnia mieliśmy przyjemność gościć w Dwie Zmiany na wernisażu, który przygotowali nasi utalentowani studenci I roku  wzornictwa. Wystawa „STOLIK” stała się wyjątkowym wydarzeniem, które zapisało się na kartach naszej uczelni. To było niezwykłe doświadczenie!

Projekty powstały pod czujnym okiem cenionej profesor SANS, dr Magdaleny Berlińskiej. To właśnie dzięki jej wsparciu i mądrości, studenci przenieśli swoje wizje na grunt rzeczywistości. Byliśmy pełni dumy obserwując, jak kreatywność i pasja naszych studentów – Agnieszki Renusz, Amelii Nowickiej, Antoniny Seelau, Bernadetty Kluk, Mai Konczakowskiej, Marii Plata, Mario Zamarripa, Oliwii Prądzyńskiej, Patrycji Giedo oraz Sylwii Wika – przekształciły się w wyjątkowe projekty. Każde z was zasługuje na najwyższe uznanie za to, co osiągnęliście!

Jeśli nie mieliście okazji być z nami tego dnia, zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia poprzez ten link: https://fb.me/e/184f20aOO. Wystawę można wciąż podziwiać: od 10 do 22 sierpnia 2023 roku – zachęcamy do jej zwiedzenia!

Nie możemy zapomnieć o całym zespole, który przyczynił się do powodzenia tej wystawy:

  • Kurator wystawy: Maja Konczakowska
  • Projekt plakatu: Maja Konczakowska
  • Fotografie: Monika Konczakowska, Magdalena Berlińska
  • Dziękujemy również Zakładowi Stolarskiemu Wojciecha Szwaby za profesjonalne prototypowanie oraz Mistrzowi stolarstwa, Tadeuszowi Walkuszowi, za nieocenioną wiedzę i umiejętności.

Wszystkim, którzy włożyli serce i pracę w to wydarzenie, składamy serdeczne podziękowania! Wasza rola była nieoceniona dla sukcesu tej wystawy.