Bezpłatny dostęp do ponad 1700 nowych tytułów!

08 maja 2024

Tydzień Bibliotek to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów czytelniczych i odkrywania nowych inspirujących światów literackich! W ramach tej wyjątkowej akcji promocyjnej,  Biblioteka SANS zapewnia naszym studentom niepowtarzalną możliwość skorzystania z ponad 1700 nowych tytułów z ich bogatej elektronicznej kolekcji (IBUK Libra).

To świetna okazja, by poszerzyć swoją wirtualną biblioteczkę o najnowsze bestsellery, książki z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, technicznych, beletrystyki i nie tylko! Bez względu na zainteresowania czytelnicze, każdy znajdzie coś dla siebie w tej imponującej kolekcji.

Bezpłatny dostęp do zasobów potrwa do 26 maja, więc zachęcamy wszystkich naszych studentów do skorzystania z tej wyjątkowej szansy już teraz. Niech Tydzień Bibliotek będzie dla nas wszystkich czasem odkrywania, inspiracji i pasji czytania!