Dni Otwarte SANS - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dni Otwarte SANS

Dni Otwarte SANS

Niezależnie od tego, czy masz już jasny plan kariery, czy jesteś w trakcie poszukiwań, Dni Otwarte SANS pomogą Ci zrozumieć, jakie perspektywy rozwoju stoją przed Tobą jako studentem naszej uczelni.

Zastanawiasz się, gdzie rozpocząć swoją przygodę akademicką? Szukasz inspiracji i odpowiedzi na pytania dotyczące wyboru uczelni? Oto doskonała okazja, by poznać Sopocką Akademię Nauk Stosowanych od środka!

Dlaczego warto nas odwiedzić?


Sopocka Akademia Nauk Stosowanych to miejsce, gdzie twoje marzenia o edukacji i karierze mogą stać się rzeczywistością. Nasza uczelnia oferuje unikalne programy studiów, doświadczonych wykładowców i nowoczesną infrastrukturę, która umożliwia rozwijanie swojego potencjału.

Co na Ciebie czeka?

 

  1. Warsztaty z wykładowcami: To doskonała okazja, by poznać naszych doświadczonych wykładowców. Na zajęciach spróbujesz swoich sił w interesującym Cię obszarze – ekonomicznym, biznesowym lub artystycznym.
  2. Zwiedzanie uczelni: chcemy, abyś mógł/mogła poznać naszą piękną i inspirującą przestrzeń naukową. Zobaczysz nasze sale wykładowe i  ćwiczeniowe,  a także możesz zwiedzić np. bibliotekę czy inne ważne miejsca na naszej uczelni.
  3. Poznanie oferty edukacyjnej: Dowiedz się więcej o naszych programach studiów i specjalizacjach. Zrozum, dlaczego nasza oferta może być idealna dla Ciebie i Twoich aspiracji.
Kiedy możesz nas odwiedzić?

Spotkania odbywają się zazwyczaj na przełomie stycznia i lutego. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej bawicie się w grupie – zachęcamy więc do zapisów całe klasy, ale jeśli macie ochotę  – możecie zapisać się indywidualnie lub z kimś bliskim, tj. przyjacielem/przyjaciółką, klasą lub rodzicami. Zachęcamy do obserwowania naszych portali społecznościowych – będziemy informować o kolejnych edycjach. 

Jeśli natomiast nie zdążyłeś zapisać się na warsztaty, a chcesz zwiedzić naszą uczelnię – zapraszamy do kontaktu rekrutacja@sopocka.edu.pl – umówimy indywidualne zwiedzanie SANS-u.

Zapraszamy do doświadczenia ducha naszej uczelni i odkrywania swojego potencjału w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych!

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Was w tym roku:

Florystyczne inspiracje z elementami fitoterapii
Architektura w 3D: symulatory i Uniwersal Design
Kunszt origami ishikawa: odkryj piękno japońskiej składanki
Papierowe przemiany: stwórz swój wyjątkowy strój
Graficzne eksperymenty: odkrywaj swoją wyobraźnię
Wpływ AI na cyfrową transformację biznesu
Każdy chce być bogaty - czyli od zera do milionera
Gdzie kryje się ekonomia?
Różnice kulturowe w biznesie
Praca na starcie – korporacja czy mała firma?
Skip to content