Filia w Chojnicach - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Rekrutacja trwa!

U nas możesz studiować m.in. finanse, ekonomię, biznes i nie tylko!

Jesteśmy Akademią!

Zaczynaliśmy jako WSFiR, później znaliście nas jako Sopocką Szkołę Wyższą, a od 2022 r. jesteśmy w zaszczytnym gronie. Zmieniamy się z Wami i dla Was.

Uczelnia, która stawia na relacje

Dbamy o dobrą atmosferę. Wierzymy, że czas studiów to nie tylko nauka.

Filia Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych w Chojnicach kształci specjalistów na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości i controllingu, zarządzania finansami, transportu i logistyki, ekonomii i zarządzania firmą rodzinną, ekonomii menedżerskiej, kadr i płac oraz podatków i doradztwa podatkowego.  

Programy naszych studiów są dostosowane do lokalnego rynku pracy, na którym jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników ds. rachunkowości i księgowości, samodzielnych księgowych oraz spedytorów i logistyków. Naszym celem jest, aby absolwenci naszej uczelni odnosili satysfakcję z pracy zawodowej oraz mogli kontynuować dalsze kształcenie zgodnie z wybraną ścieżką kariery.  

 

📷 Fot. Daniel Frymark

7820
absolwentów
Tyle osób zaufało nam do tej pory – zarówno na studiach I i II stopnia, jak i studiach podyplomowych.
143
wykładowców
Nasi wykładowcy wywodzą się z uznanego środowiska akademickiego. To nie tylko specjaliści z Trójmiasta, czy innych rejonów Polski, ale również z zagranicy.
140+
partnerów
pozyskaliśmy do współpracy w zakresie dostosowania programu studiów do aktualnej sytuacji na rynku pracy, realizacji wspólnych projektów i badań, czy wymiany międzynarodowej. Wśród nich są m.in. pracodawcy, uczelnie, instytucje i organizacje pozarządowe.
21
umów Erasmus+
W ramach programu wymiany międzynarodowej Erasmus+ udało nam się podpisać ponad 20 umów z uczelniami partnerskimi, a ich liczba stale rośnie!
16
lat działalności
Od 2006 roku staramy się tworzyć przestrzeń przyjazną do zdobywania wiedzy, ale również wspomagającą rozwój osobisty.
7
powiatów
Edukacyjnie wspieramy 7 powiatów: chojnicki, człuchowski, tucholski, bytowski, kartuski, kościerski oraz sępoleński.
Studia z przyszłością
Staramy się być jeden krok przed innymi. Nasze programy studiów są przede wszystkim dostosowane do realnych potrzeb rynku pracy, a kolejnym dowodem wysokiej jakości kształcenia są pozytywnie oceny Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
Sopot w zasięgu ręki
Nie musisz specjalnie jechać nad morze, aby uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez uznane środowisko akademickie z Trójmiasta – to oni przyjeżdżają do Ciebie.
Oszczędzasz pieniądze i nie tylko
Chcesz się rozwijać, ale nie masz tyle pieniędzy i czasu, by podjąć się zobowiązania edukacji w innym mieście? Nasza oferta jest dla Ciebie idealna! Dołącz do świata innowacji i zapisz na studia zaoczne, hybrydowe lub online.

Internetowa Rejestracja Kandydata

Skip to content