Technologie cyfryzacji w biznesie - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Ekonomia (I)
Technologie cyfryzacji w biznesie

Technologie cyfryzacji w biznesie

flaga
specjalność na kierunku Ekonomia I stopnia
kierunek
Ekonomia
poziom
Studia I stopnia
tryb
Niestacjonarny (hybrydowy), stacjonarny
lokalizacja
Chojnice, Sopot

Specjalność Technologie Cyfryzacji w Biznesie na kierunku ekonomia to nie tylko fascynująca, ale także niezwykle istotna oferta edukacyjna w dzisiejszym świecie biznesu.

W dobie ciągłego rozwoju technologicznego i cyfrowej transformacji, umiejętność wykorzystania nowoczesnych narzędzi jest kluczowa dla sukcesu każdej organizacji. Studenci tej specjalności mają okazję zgłębić najnowsze trendy w dziedzinie technologii informacyjnych i ich zastosowania w praktyce gospodarczej, co daje im przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Rewolucja cyfrowa ostatnich lat, upowszechnienie technologii cyfrowych, złożoność procesów biznesowych i zarządzania nimi oraz głęboko posunięta specjalizacja technologii ICT rodzi potrzebę wykształcenia nowej kategorii pracowników o interdyscyplinarnych kompetencjach z obszaru biznesu oraz informatyki.

Wybierając specjalność Technologie cyfryzacji w biznesie nabędziesz umiejętności w zakresie gromadzenia, analizowania i wizualizacji danych biznesowych, programowania oraz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji w organizacji.

Specjalność Technologie cyfryzacji w biznesie odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów rozumiejących, znających i umiejących stosować wiedzę ekonomiczną, biznesową i informatyczną w procesach transformacji cyfrowej gospodarki.

Perspektywy zawodowe w charakterze specjalisty w:

 • Specjalista do spraw rozwoju biznesu,
 • Doradca cyfrowej zmiany,
 • Konsultant biznesowy,
 • Analityk bezpieczeństwa informacji
 • Specjalista analityk oraz doradca w przedsiębiorstwach i podmiotach publicznych

W programie znajdziesz takie przedmioty, jak:

 • Analiza i wizualizacja danych biznesowych
 • Bazy danych i podstawy SQL
 • Bezpieczeństwo informacji w organizacji
 • Gospodarka cyfrowa
 • Podstawy programowania
 • Podstawy SEO i analityki internetowej
 • Technologie wspierające transformację cyfrową

Jak pomyślnie przejść przez rekrutację?

 

 1. Zarejestruj się w – INTERNETOWEJ REJESTRACJI KANDYDATA – Po wpisaniu danych osobowych wybierz kierunek studiów, a system wygeneruje gotowe dokumenty rekrutacyjne.
 2. Opłata rekrutacyjna – kwotę 85 zł należy wpłacić na podany w IRK numer konta. Co jeżeli wybrany kierunek się nie uruchomi? Spokojnie, to nie zdarza się często! Wyślij e-mail z prośbą o zwrot należności, a pieniądze z powrotem trafią na Twoje konto. Psst… zajrzyj tutaj, może aktualnie mamy promocję.
 3. Przygotuj dokumenty – Jakie to dokumenty i skąd je wziąć? W IRK jest cała lista wygenerowanych dokumentów, wg. której należy je skompletować. Do tego należy dodać fotografię w formacie 3.5 x 4.5 oraz świadectwo dojrzałości. Całość dostarcz nam w ciągu 7 dni od rejestracji lub prześlij pocztą.
 4. Decyzja o przyjęciu na studia – po zebraniu Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o wpisaniu kandydatów na listę studentów. Oczekuj jej na swoim koncie IRK zmiany statusu!

Do zobaczenia!

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisane dokumenty wraz ze zdjęciem należy dostarczyć w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Przyszły studencie, nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego!

ADRES
SANS Chojnice
ul. Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice

Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

Najczęściej zadawane pytania

kontakt

Rekrutacja Sopot

EMAIL

rekrutacja@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU

(+48) 506 474 167

Rekrutacja Chojnice

EMAIL

rekrutacja.chojnice@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU

(+48) 52 334 14 50

NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO

(+48) 502 735 522

  Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

  Skip to content