Executive MBA z kwalifikacją ACCA - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla kandydata
Executive MBA z kwalifikacją ACCA

Executive MBA z kwalifikacją ACCA

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów podpisała umowę współpracy z Sopocką Akademią Nauk Stosowanych. Dzięki temu powstała jedyna w Polsce i unikatowa na europejskim rynku oferta programu Executive MBA dającego możliwość jednoczesnego uzyskania cenionych na całym świecie kwalifikacji ACCA. Zajęcia i egzaminy prowadzone będą przez kadrę GFKM oraz SANS, posiadającą akredytację ACCA. Cały program realizowany jest w języku angielskim.

Studia podyplomowe ACCA Finanse i Rachunkowość mają na celu poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu współczesnego zarządzania biznesem, audytu, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego, prawa i podatków. Studia to pierwszy krok do zdobycia prestiżowej kwalifikacji ACCA, która w dzisiejszych czasach jest niezbędna w karierze zawodowej w księgowości i finansach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Studia podyplomowe ACCA + MBA umożliwiają zaliczenie modułów F5 – F9 przy ubieganiu się o pełną kwalifikację ACCA. Absolwenci mogą wybrać dwie ścieżki ubiegania się o tę kwalifikację. Pierwsza obejmuje dalsze studia na poziomie „professional” i zapewnia zaletę zwolnienia z egzaminu F5-F9, natomiast druga ścieżka obejmuje złożenie wniosku do ACCA w celu uzyskania kwalifikacji Advanced Diploma in Accounting and Business. Wymaga to jednak zdania egzaminu z modułu etyki ACCA, trzyletniego doświadczenia zawodowego w finansach oraz zdania, tym razem w ACCA, dwóch z pięciu dowolnych egzaminów na poziomie F5-F9. Wybór drugiej ścieżki nie wyklucza możliwości przystąpienia do egzaminu na poziomie „zawodowym” w późniejszym terminie.

partnerzy

Z kim współpracuje nasza uczelnia?

Strategicznym partnerem uczelni jest Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów i ACCA Polska.

Opinia eksperta

avatar
Jolanta Szydłowska
Prezeska Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów

Oferta programów Executive MBA i odrębnie traktowanych studiów podyplomowych umożliwiających uzyskanie kwalifikacji ACCA, jest bogata, ale dopiero połączenie tych ścieżek tworzy unikatową możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji zawodowych. Mówimy o najwyższym poziomie kształcenia menedżerskiego i specjalistycznego w zakresie finansów.

Rozwiń
Zwiń

Rekrutacja

Skip to content