Dla Licealisty - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Dla Licealisty

Projekt edukacyjny Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych skierowany do uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego.

Wierzymy, że młodzież jest przyszłością, dlatego jako uczelnia poświęcamy szczególną uwagę opiece nad licealistami i wspieraniu ich rozwoju. Nasza inicjatywa, znana jako Młodzieżowa Akademia Kreatywności i Umiejętności, została stworzona z myślą o Tobie – młodym człowieku, który dąży do poznania nowych dziedzin, rozwijania umiejętności oraz eksplorowania pasji. Od listopada 2023 roku, Młodzieżowa Akademia Kreatywności i Umiejętności na naszej uczelni oferuje atrakcyjne bezpłatne warsztaty, które mają na celu rozwijanie kompetencji uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasza oferta stale się rozwija, wprowadzając innowacyjne programy i projekty.

Poznaj naszą ofertę

Oferujemy zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która posiada bogate doświadczenie praktyczne i naukowe. Nasz zespół wykładowców składa się z profesjonalistów z różnorodnych dziedzin, co pozwala nam zapewnić uczestnikom wszechstronną i inspirującą edukację. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wykładowcami na stronie internetowej uczelni. Chcesz poznać naszą kadrę? Klik!

Nasze motta

1. Odkrywaj, Kreuj, Rozwijaj: Z nami młodzi ludzie mogą odkryć nowe możliwości, rozwijając jednocześnie kompetencje miękkie – niezbędne w dzisiejszym świecie.
  2. Osiągnij więcej! Chcemy rozwijać umiejętności, wprowadzając do świata nauk ekonomicznych, inżynieryjnych i artystycznych.
  3. Inspirująca Przyszłość: Wprowadzamy w inspirujący świat nauki, technologii i sztuki, ucząc w nowoczesnym środowisku od najlepszych ekspertów.
  4. Droga do Sukcesu: Zapewniamy nie tylko edukację, ale także wsparcie w rozwijaniu kreatywności, logicznego myślenia i umiejętności językowych – kluczowych elementów sukcesu.
  5. Twoje Możliwości, Nasze Wsparcie: Przygotowujemy nie tylko do egzaminu maturalnego, ale także do wyzwań przyszłości, kształtując młode talenty!
Wydarzenia

W ramach Młodzieżowej Akademii Kreatywności i Umiejętności (MAKU) mieliśmy już przyjemność gościć ponad 550 uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasze zajęcia prowadzone są nie tylko w języku polskim, ale też po angielsku, aby umożliwić uczestnikom swobodne uczestnictwo i rozwój umiejętności językowych. Charakteryzuje nas bardzo szeroki zakres tematyczny, obejmujący zagadnienia z różnych dziedzin, co pozwala uczestnikom na eksplorowanie różnorodnych zainteresowań oraz poszerzanie swojej wiedzy w obszarach, które ich fascynują.

Mieliśmy już warsztaty:

• Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
  • Jak zmienić pomysł w model biznesowy
  • Działaj skutecznie – efektywne i motywacyjne zarządzanie czasem
  • Osobowość, zachowanie i otoczenie kształtują naszą przyszłość
  • Etyka w biznesie

oraz zajęcia w języku angielskim

• Communication in a multicultural team
  • Culture and Languages in International Business
  • Intellectual Property Protection
  • Ethics in business
  • Principles of Marketing
Zapisy

Zapraszamy wszystkie szkoły średnie do skorzystania z naszej bogatej oferty bezpłatnych warsztatów tematycznych. Co miesiąc będziemy przedstawiać szkołom interesujące propozycje tematyczne oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach. Ponadto, jesteśmy otwarci na elastyczność i możemy dostosować terminy warsztatów do preferencji i potrzeb uczniów. Nasza misja polega na dostarczaniu wartościowych doświadczeń edukacyjnych, które inspirują i rozwijają kompetencje młodych ludzi, dlatego serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

Agnieszka Kowalik

Biuro Karier