Debata Mind Rave w SANS-ie

12 kwietnia 2024

Zapraszamy na debatę „Mind Rave”!

Czy jesteś gotowy/a na dyskusję dotyczącą wyzwań współczesnej edukacji, przyszłości pracy zawodowej i problemów związanych ze zmianami klimatycznymi?  Dołącz do nas 18 kwietnia o godzinie 17:00 w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych na debacie MIND RAVE, organizowanej w ramach projektu Green Transformers i finansowanej przez Council of the Baltic Sea States (CBSS)!

Podczas debaty będziemy podsumowywać doświadczenia zdobyte podczas warsztatów Green Transformers, które odbyły się w zeszłym roku na naszej uczelni. Poprowadzą ją moderatorzy z różnych dziedzin, a w swobodnej dyskusji okrągłego stołu poruszymy tematy istotne dla dwóch pokoleń: doświadczonych akademików oraz studentów i młodych naukowców.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wymianą poglądów i tą ważną tematyką! Nie tylko studenci trójmiejskich uczelni wyższych, ale każdy, kto chce włączyć się w dyskusję na temat przyszłości edukacji, pracy i środowiska. Do zobaczenia!