Inauguracja Roku Akademickiego 2023/24

09 października 2023

Dnia 06.10 odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego na naszej uczelni, a 08.10 – w filii w Chojnicach. To ważne wydarzenia, które otwierają drzwi do nowej edukacyjnej przygody. Studenci, wykładowcy i pracownicy uczestniczyli w tych doniosłych chwilach, pełni nadziei, motywacji i gotowi do osiągnięcia wielkich celów.

W trakcie inauguracji mieliśmy okazję usłyszeć inspirujące przemówienia, a także spotkać się z przyjaciółmi i kolegami. Nowy rok akademicki to czas nowych wyzwań, zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności.

Dla wszystkich naszych studentów życzymy owocnego i udanego roku. Mamy nadzieję, że spełnicie wszystkie swoje cele i osiągniecie sukcesy, o których marzycie.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych Inauguracjach Roku Akademickiego. Razem tworzymy wyjątkową społeczność akademicką, pełną pasji i dążącą do osiągnięcia wielkich rzeczy.

Bądźmy razem w tym nowym rozdziale naszej edukacyjnej podróży!