Jak założyć i zdobyć środki na własną działalność gospodarczą – szkolenie dla studentów

25 marca 2019

Akademickie Biuro Karier SSW pragnie gorąco zaprosić Państwa na spotkanie otwarte z przedstawicielem Gdańskiego Urzędu Pracy poświęcone zakładaniu własnej działalności gospodarczej, które odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2019r. o godz. 13:30 w sali 012/013 (parter).

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów SSW, ze szczególnym uwzględnieniem osób, które w przyszłości chciałyby założyć własną firmę i pozyskać na ten cel dofinansowanie ze środków zewnętrznych.

W trakcie spotkania przedstawiciel GUP omówi procedury jednorazowego przyznawania środków na podjęcie działalności dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą i udzieli szczegółowych informacji na temat:

– Kto może ubiegać się o wsparcie,

– W jakim przypadku GUP może uwzględnić złożony wniosek,

– Formy zabezpieczenia zwrotu przyznanych środków w przypadku niewywiązania się z warunków umowy,

– Przeznaczenie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz wykluczenia,

– Kryteria oceny i punktacja wniosku,

– Zobowiązania wynikające z umowy, zawartej pomiędzy osobą bezrobotną, a Gdańskim Urzędem Pracy.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie mailowe na adres dszubska@ssw.sopot.pl lub sms ( 504 403 545 ).

Spotkanie realizowane będzie w ramach projektu „Rozbudowa usług świadczonych przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej w Sopockiej Szkole Wyższej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.