KONCERT CHARYTATYWNY W SOPOCKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ

22 marca 2017

7 kwietnia (piątek) o godz. 19.00 w Auli Sopockiej Szkoły Wyższej odbędzie się koncert charytatywny Wiosenne czarowanie – Koncert charytatywny na rzecz Magdaleny Piorunek.

Magdalena Piorunek  ma 31 lat i jest mieszkanką Sopotu. Od urodzenia choruje na Postępujący Rdzeniowy Zanik Mięśni. Jest to choroba, która odbiera samodzielność i utrudnia funkcjonowanie w związku z czym Pani Magdalena potrzebuje wsparcia w leczeniu i rehabilitacji.

7 kwietnia zabrzmią dla Magdaleny: Zespół dziecięcy SASPIAKI Sopockiej Autonomicznej  Szkoły Podstawowej pod  dyrekcją Marianny Kłosińskiej, Chór Sopockiej Szkoły Muzycznej  pod dyrekcją Piotra Fredricha oraz gospodarz Chór Festiwalowy Sopockiej Szkoły Wyższej Mundus Cantat pod dyrekcją Beaty Wróblewskiej.

Chóry  specjalnie na tę okazję przygotowały szeroki wachlarz pieśni różnych narodów, dalekiej Boliwii, Czech, Rumunii oraz Polski oraz pieśni popularne o przyjaźni, tęsknocie, miłości, przeszłości i pamięci …i mają nadzieję, że zachęcą słuchaczy do wsparcia młodej Sopocianki.

Wstęp wolny Przekaż 1%, KRS Fundacji Avalon: 0000270809, cel: Piorunek, 4579

Konto: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001