Międzynarodowe Targi Perspektywy w Warszawie

18 marca 2024
Jako uczelnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych Perspektywy, które odbywały się w dniach 15-16 marca. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w Polsce, odbywające się regularnie w Warszawie. To miejsce, gdzie przyszli studenci, ich rodziny oraz przedstawiciele uczelni mają okazję spotkać się, wymienić doświadczenia i zdobyć niezbędne informacje dotyczące oferty edukacyjnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – wasze entuzjazm i zainteresowanie sprawiły, że te dwa dni były niezapomniane!  Cudownie było spotkać przyszłych studentów i ich rodziny. Już teraz nie możemy się doczekać, aby powitać Was na naszej uczelni i wspólnie rozpocząć niezapomnianą przygodę z nauką!