Nowy model domu – rusza nabór na warsztaty studenckie z Maciejem Miłobędzkim

14 września 2017

Rusza nabór na kolejne warsztaty studenckie organizowane przez miesięcznik „Architektura-murator” w ramach wydarzenia Innowacje w Architekturze. 4 października w Gdańsku wspólnie z architektem Maciejem Miłobędzkim poszukiwane będą innowacyjne modele budowania, zamieszkiwania i życia w architekturze. Współprowadzącym warsztaty będzie Dziekan Wydziału Architektury SSW  dr inż. arch. Grzegorz Pęczek.

Do udziału w warsztatach zaproszeni są studenci wydziałów architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i innych, pokrewnych kierunków na państwowych i prywatnych uczelniach, a także młodych architektów (do 30 roku życia). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie: www.innowacjewarchitekturze.pl

Miejsce: Politechnika Gdańska, dziedziniec Heweliusza, ul. Narutowicza 11/12
Termin: 4 października 2017, w godz. 9:00-17:00 (rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:30)
Partner warsztatów: Röben, Ruukki