Praktykuj teorię - program studiów dualnych w Sopockiej Szkole Wyższej - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Historia uczelni
Granty międzynarodowe i krajowe
Praktykuj teorię – program studiów dualnych w Sopockiej Szkole Wyższej

POWR.03.01.00-00-DU52/18, „2 w 1 – Praktykuj teorię – program studiów dualnych w Sopockiej Szkole Wyższej

Cel: podniesienie kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, co najmniej 21 osób (14K/7M) sposór 24 osób (16K/8) uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym w Sopockiej Szkole Wyższej, poprzez przygotowanie i realizację programu kształcenia studiów dualnych na kierunku ekonomia, specjalność: finanse i ekonomia biznesu.

Grupa docelowa: – uczelnia niepubliczna uczestnicząca w kształceniu na poziomie wyższym tj. Sopocka Szkoła Wyższa (SSW) –  -24os.(16K/8M) uczestniczące w kształceniu na poziomie wyższym tj. studenci nowej specjalności utworzonej w ramach projektu na kierunku ekonomia.

Okres realizacji: 1.08.2019 – 31.10.2022

wartość: 1 034 917,67 zł.