Oferta pracy od firmy LPP

23 listopada 2023

Poniżej oferta pracy, skierowana do naszych studentów:

Praca stacjonarna – Gdańsk

Pełny etat (od poniedziałku do piątku) Link aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-Asystentka-Projektanta-Odziezy/14467-12191-25-bk1-2637.html

Ogłoszenie aktywne do 22.12.2023

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Asystent / Asystentka Projektanta Odzieży

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

· Współpraca z projektantem przy tworzeniu kolekcji (możliwość realizacji własnych pomysłów projektów pod okiem doświadczonych projektantów)

· Sprawdzanie jakości wykonania projektów i udział w przymiarkach modeli

· Wykonywanie dokumentacji technicznej w programie CorelDraw

· Udział w przeglądach kolekcji

· Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu projektowego

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

· Tak jak my uwielbia modę, świetnie zna trendy, ogląda pokazy

· Posiada wyczucie estetyki, szuka inspiracji w otaczającym świecie

· Potrafi narysować swój projekt w programie graficznym

· Tworzy własne projekty, zdjęcia realizacji, rysunki, moodboardy, inspiracje itp.

· Posiada wykształcenie artystyczne np. projektowanie ubioru, wzornictwo, kostiumografia (mile widziane)

· Zna język angielski na poziomie komunikatywny

· Jest gotowa na relokację do Gdańska

OFERUJEMY:

· Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu

· Umowę o pracę bez okresu próbnego

· Relokacyjny bonus finansowy

· 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP – dla Ciebie i Twoich bliskich

· Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

· Program Wsparcia Pracowników helpp – inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym

· Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)

· Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft

· Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń

· Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz

Prosimy o załączenie swojego portfolio w miejscu na dodatkowy plik lub w treści formularza. Chcemy poznać Twój styl, umiejętności i estetykę!