[PRACA] Specjalista/Stecjalistka ds. jakości kształcenia i obsługi procesu dydaktycznego

14 marca 2023

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych zatrudni pracownika/pracowniczkę na stanowisko:

SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. JAKOŚCI KSZTAŁCENIA I OBSŁUGI PROCESU DYDAKTYCZNEGO

ZADANIA:

  • Współtworzenie harmonogramów zajęć na podstawie programów studiów i obciążeń pracowników dydaktycznych;
  • Przygotowywanie danych, raportów, zestawień;
  • Obsługa kadry dydaktycznej w zakresie planowania zajęć;
  • Rozliczanie pracowników dydaktycznych z realizacji zajęć;
  • Monitorowanie procesów jakości kształcenia.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Analitycznego myślenia;
  • Znajomości Excela w stopniu pozwalającym na wykonywanie codziennych zadań, tj. przygotowywanie prostych zestawień, raportów, harmonogramów;
  • Otwartości na nową wiedzę z zakresu systemów IT;
  • Dbałości o wysoką jakość swojej pracy, zwracania uwagi na szczegóły;
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, poszukiwania kreatywnych rozwiązań trudnych sytuacji;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku oraz znanej i cenionej marce;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Miłą atmosferę oraz wsparcie współpracowników.

Więcej o pracy u nas dowiesz się z tej zakładki.