Rekrutacja do programu Flow to Grow

04 stycznia 2024

Drodzy studenci!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Was, iż właśnie wystartowała rekrutacja do drugiej edycji Flow To Grow – programu rozwoju talentów organizowanego przez Kemirę (więcej o firmie tutaj), do udziału w którym zaproszeni zostali studenci naszej uczelni.

Program, którego start zaplanowany został na marzec tego roku, ma na celu umożliwienie studentom m.in. zdobycie profesjonalnego doświadczenia pod opieką mentora, uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, wzmocnienie umiejętności językowych oraz rozbudowania swojej sieci zawodowej. Zakwalifikowani do programu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pracą w takich działach, jak Logistyka, Obsługa klienta, Zarządzanie zamówieniami, Finanse i rachunkowość oraz Procurement, a także przejść profesjonalne szkolenia.  Obejmują one takie obszary, jak SAP, zarządzanie projektami, obsługa systemów IT, Excel, efektywna komunikacja biznesowa i międzynarodowa, planowanie kariery czy tworzenie prezentacji.

Udział w programie kończyć się będzie uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabycie umiejętności i kompetencji, otwiera również drogę do nawiązania dalszej współpracy z Kemirą w postaci stażu, pracy lub w roli Ambasadora. Dodatkowo godziny zrealizowane w ramach programu można wykazać jako część obowiązkowej praktyki studenckiej.

Kandydaci do programu powinni wykazywać się dobrą znajomość j. angielskiego, narzędzi MS Office oraz chęcią do nauki. Powinni być również dyspozycyjni w wymiarze 1-2 dni w tygodniu (finalny harmonogram zostanie ustalony z uczestnikami zakwalifikowanymi do projektu, część programu realizowana będzie w trybie hybrydowym).

Dla studentów zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne z Kemirą. Osoby zainteresowane udziałem w nim proszone są o dokonanie do dnia 09.01. zgłoszenia na maila: dorota.szubska@sopocka.edu.pl ze wskazaniem imienia, nazwiska oraz kierunku / semestru.

Aplikacji do programu należy dokonać najpóźniej do dnia 30.01.24 r. (wtorek) za pośrednictwem linku aplikacyjnego, który udostępniony zostanie zainteresowanym osobom po przesłaniu maila na w/w adres mailowy.