SSW na urodzinach Olivia Connect w Olivia Business Centre

25 maja 2017

W dniu 24 maja urodziny obchodziła Olivia Connect w Olivia Business Centre. Sopocka Szkoła Wyższa jako partner biznesowy miała zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu.  W związku z pierwszą rocznicą działalności Olivia CONNECT Olivia Business Centre zorganizowane zostało  spotkanie pod hasłem „Siła relacji. Współdziałanie odpowiedzią na wyzwania”. Jednym z punktów wydarzenia był wykład doktora Tomasza Kalinowskiego, dyplomaty, ekonomisty z Sopockiej Szkoły Wyższej dotyczący szeroko rozumianej wartości współpracy. Można również było wysłuchać przedstawicieli takich podmiotów jak infoShare, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Pomorski Związek Przedsiębiorców Lewiatan, GUP Job Office, Klaster ICT Interizon czy BPO Education Centre.