Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 oraz uroczyste wręczenie dyplomów

15 września 2017

Rektor i Senat Sopockiej Szkoły Wyższej mają zaszczyt zaprosić Wykładowców, Studentów oraz Przyjaciół Uczelni na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 7 października 2017 roku o godzinie 10.00 w Auli na I piętrze.

Podczas uroczystości nastąpi immatrykulacja pierwszorocznych studentów oraz wręczenie dyplomów absolwentom naszej Uczelni.

Wykład inauguracyjny wygłosi Zastępca Prezesa Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, partner ESO AUDIT – Ewa Sowińska: „Odpowiedzialne Raportowanie. Raportowanie Odpowiedzialności”.

Uroczystość uświetni koncert chóru SSW Mundus Cantat, zakończony utworem Gaudeamus Igitur.