WIOSENNE CZAROWANIE JUŻ ZA NAMI!

08 kwietnia 2017

7 kwietnia o godz. 19.00 w Auli Sopockiej Szkoły Wyższej odbył się koncert charytatywny Wiosenne czarowanie – Koncert charytatywny na rzecz Magdaleny Piorunek.

Współtwórcy tego wspaniałego wydarzenia to Zespół dziecięcy SASPIAKI Sopockiej Autonomicznej  Szkoły Podstawowej pod  dyrekcją Marianny Kłosińskiej, Chór Sopockiej Szkoły Muzycznej  pod dyrekcją Piotra Fredricha oraz gospodarz Chór Festiwalowy Sopockiej Szkoły Wyższej Mundus Cantat pod dyrekcją Beaty Wróblewskiej.

Wykonawcy  zachwycili gości narodowymi utworami z  różnych stron świata:  dalekiej Boliwii, Czech, Rumunii oraz Polski. Nie zabrakło również miejsca  na pieśni popularne o przyjaźni, tęsknocie, miłości, przeszłości i pamięci.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na to szczególne wydarzenie oraz za okazane wsparcie!

Zachęcamy do pomocy Magdalenie Piorunek!
Przekaż 1%, KRS Fundacji Avalon: 0000270809, cel: Piorunek, 4579

Konto: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu !