Wybierz się z nami w marcu do Arboretum Wirty!

08 lutego 2023
Koło Naukowe Architektów Krajobrazu #SANS zaprasza na wspólną wizytę w Arboretum Wirty. Leśnym Ogrodzie Dendrologicznym przy Nadleśnictwie Kaliska

Wizyta odbędzie się 1 marca, w jej ramach zaplanowane zostało: obejście ogrodu wraz z przewodnikiem, zwiedzanie wyłuszczarni oraz stacji kontroli nasion, a także ognisko (zaopatrujemy się we własnym zakresie). Termin ten jest wybrany ze względu na kiwitnienie Oczarów (Hamamelis L.).

Zbiórka: godzina 10.00 na parkingu przy Arboretum, wejście ulgowe – koszt 6 zł od osoby. Uwaga: w Arboretum funkcjonuje szkółka roślin – możliwość zakupu ciekawych gatunków i odmian

Chętni? Prosimy o kontakt na: katarzyna.kostrzewa@ssw-sopot.pl Przypominamy, że zaproszenie kierujemy nie tylko do studentów Architektury Krajobrazu, ale wszystkich zainteresowanych – studentów innych kierunków, a także wykładowców, czy pozostałych pracowników SANS.