Zapisy na wyjazd do firmy Meblik

Zapisy na wyjazd do firmy Meblik

28 marca 2024

Szanowni studenci,

20 kwietnia o godz. 8:00 nasza uczelnia w porozumieniu z firmą MEBLIK organizuje wizytę studyjną w jej zakładzie zajmującym się projektowaniem i produkcją mebli z MDF, płyty laminowanej itp.

Wyjazd do fabryki daje możliwość:
• zapoznania się z zaawansowanym parkiem maszynowym do obróbki: płyty laminowanej, płyty MDF, druku, grawerowania, lakierowania, utwardzania metodą UV itp.
• obejrzenia etapowego procesu produkcji mebli,
• uzyskania szczegółowych danych dotyczących obróbki mebla z płyty laminowanej oraz płyty MDF,
• zadawania pytań do ekspertów.

Firma MEBLIK ( https://www.meblik.pl) dysponuje nowoczesną linią technologiczną 3d oraz drukarkami wieloformatowymi, wykorzystywanymi do wykonywania grawerów i kolorowych
aplikacji na frontach mebli. Do zapoznania się z pracami wykonawczymi w fabryce MEBLIK zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki. Jednak ze względu na ilość miejsc w autokarze (50 miejsc) oraz zważywszy na specyfikę działalności firmy, propozycja wyjazdu jest skierowana przede wszystkim dla studentów architektury, wzornictwa i architektury wnętrz (zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych). W osobnym dokumencie zostanie Państwu udostępniona lista na wyjazd do fabryki. Na listę będzie można się wpisać najpóźniej do 5 kwietnia 2024.

Jak się zapisać? kliknij tutaj.