Kamil Trzebiatowski - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Kamil Trzebiatowski

avatar
mgr inż. Kamil Trzebiatowski
Wydział Ekonomii i Finansów

Mgr inż. Kamil Trzebiatowski urodził się w uroczym mieście Chojnice w roku 1980. Jego pasja do nauki oraz zainteresowanie ekonomią zaprowadziły go na studia na renomowanej Politechnice Gdańskiej, gdzie ukończył kierunek ekonomiczny.

Od tamtej chwili ścieżka edukacyjna Pana Kamila była jasno wyznaczona, a marzenie o pracy na uczelni wyższej stało się rzeczywistością. Obecnie jest częścią zespołu Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych, gdzie przede wszystkim prowadzi zajęcia z makroekonomii, mikroekonomii oraz marketingu.

W pracy na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych Pan Kamil jest promotorem pomocniczym dla doktora Arseniusza Finstera, co daje mu możliwość kształtowania młodych umysłów i wspierania ich w badaniach naukowych.

Specjalizuje się głównie w jednostkach samorządu terytorialnego, ekonomii oraz analizie finansowej. Przez lata pracy naukowej i badawczej zdobył szeroką wiedzę i doświadczenie w tych dziedzinach, co pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy studentom oraz rozwijać nowe kierunki badań naukowych.

Oprócz pracy naukowej i dydaktycznej, interesuje się również polityką wschodu. Analizuje trendy, wydarzenia i procesy polityczne na wschodnich obszarach Europy, co pozwala lepiej zrozumieć i zinterpretować zjawiska globalne.

Pan Kamil jest przekonany: „że nauka to nie tylko praca, ale także pasja i zaangażowanie. W moim przypadku praca na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych to spełnienie moich marzeń i możliwość dzielenia się wiedzą oraz inspiracją z młodymi umysłami. Cieszę się, że mogę być częścią tej dynamicznej społeczności akademickiej i współtworzyć przyszłość wiedzy i edukacji.”

Rozwiń
Zwiń
Skip to content