Milena Prządło - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

Milena Prządło

avatar
mgr Milena Prządło
Wydział Ekonomii i Finansów

Absolwentka wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Controlling i rachunkowość zarządcza i Zarządzanie pracą oraz szereg kursów i szkoleń. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach ACCA. Posiada również uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Doświadczenie zawodowe początkowo zdobywała jako samodzielna księgowa w jednostkach budżetowych i spółkach prawa handlowego. Od 2005 roku związana z outsourcingiem finansowo-księgowym (SSC i BPO), gdzie zdobyła doświadczenie jako samodzielny specjalista, lider zespołu oraz menedżer w procesach związanych z rozliczaniem zobowiązań i należności, księgą główną i raportowaniem, a także controlingu, planowaniu i analizie finansowej. Brała czynny udział w licznych tranzycjach procesów, a także projektach optymalizacyjnych (Kaizen, Lean Six Sigma) i automatyzacyjnych (RPA).

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na łamach czasopisma „Controlling i zarządzanie”, a także podczas zajęć „Procesy i procedury BPO” w SANS.

Rozwiń
Zwiń
Skip to content