International business - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Economics (I)
International business

International business

flaga
specjalność na kierunku Economics II stopnia
kierunek
Ekonomia
poziom
Studia I stopnia
tryb
Stacjonarny i niestacjonarny (hybrydowy)
lokalizacja
Sopot

Studia przygotowują absolwenta do samodzielnego i zespołowego opracowania założeń projektów gospodarczych w międzynarodowym otoczeniu rynkowym oraz komunikatywnego ich przedstawiania w języku angielskim.

Studia przygotowują do samodzielnego uczenia się i aktualizowania wiedzy oraz do przestrzegania zawodowych standardów etycznych.

Studia drugiego stopnia na kierunku Economics w języku angielskim – profil dyplomowania international business umożliwiają poznanie wiedzy, pozyskanie umiejętności i kompetencji zarządzania oraz analizy przedsiębiorstwa w jego aspekcie międzynarodowym.

Absolwent jest przygotowany do działania w sposób przedsiębiorczy na rynkach międzynarodowych. Posiada także umiejętności i kompetencje do diagnozowania oraz rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji na poziomie regionalnym i globalnym.

Perspektywy zawodowe:

 • Prowadzenie działalności gospodarczej na rynkach europejskich, w powiązaniu z rynkiem globalnym
 • Zarządzanie małą i średnią firmą zaangażowaną w wymianę międzynarodową
 • Praca w międzynarodowych korporacjach BPO/SSC
 • Prowadzenie i interpretacja badań rynków międzynarodowych

W programie znajdziesz takie przedmioty, jak:

 • International business
 • Work in multicultural organisation
 • International marketing
 • International logistics
 • International business financing sources

Jak pomyślnie przejść przez rekrutację?

 

 1. Zarejestruj się w – INTERNETOWEJ REJESTRACJI KANDYDATA – Po wpisaniu danych osobowych wybierz kierunek studiów, a system wygeneruje gotowe dokumenty rekrutacyjne.
 2. Opłata rekrutacyjna – kwotę 85 zł należy wpłacić na podany w IRK numer konta. Co jeżeli wybrany kierunek się nie uruchomi? Spokojnie, to nie zdarza się często! Wyślij e-mail z prośbą o zwrot należności, a pieniądze z powrotem trafią na Twoje konto. Psst… zajrzyj tutaj, może aktualnie mamy promocję.
 3. Przygotuj dokumenty – Jakie to dokumenty i skąd je wziąć? W IRK jest cała lista wygenerowanych dokumentów, wg. której należy je skompletować. Do tego należy dodać fotografię w formacie 3.5 x 4.5 oraz świadectwo dojrzałości. Całość dostarcz nam w ciągu 7 dni od rejestracji lub prześlij pocztą.
 4. Decyzja o przyjęciu na studia – po zebraniu Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o wpisaniu kandydatów na listę studentów. Oczekuj jej na swoim koncie IRK zmiany statusu!

Do zobaczenia!

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisane dokumenty wraz ze zdjęciem należy dostarczyć w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Przyszły studencie, nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego!

ADRES
SANS Sopot
ul. Rzemieślnicza 5
81-855 Sopot

Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

Najczęściej zadawane pytania

kontakt

Rekrutacja Sopot

EMAIL

rekrutacja@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU

(+48) 506 474 167

  Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

  Skip to content