Human rosources management - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Economics (I)
Human rosources management

Human rosources management

flaga
specjalność na kierunku Economics I stopnia
kierunek
Economics
poziom
Studia I stopnia
tryb
Stacjonarny, niestacjonarny
lokalizacja
Sopot

Specjalność Zarządzanie zasobami ludzkimi skupia się na zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do podejmowania operacyjnych i strategicznych decyzji dotyczących zasobów ludzkich w organizacji.

Uczestnicy tej specjalności poznają najważniejsze problemy związane z zarządzaniem personelem, zasady analizy zasobów ludzkich oraz narzędzia informatyczne wspierające procesy zarządzania zasobami ludzkimi.

Zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi stale rośnie.

Stanowiska związane z HRM istnieją w wielu przedsiębiorstwach. Osoba na stanowisku HR Managera jest odpowiedzialna za politykę personalną firmy, rekrutacje, rozwój obecnych pracowników w organizacji, budowanie profili kompetencyjnych i wyznaczanie ścieżek kariery. Celem specjalności jest przekazanie wiedzy i nabycie umiejętności z zakresu zarządzania zespołem i projektami, technik rekrutacji, tworzenia polityki personalnej organizacji. HR Manager kieruje zespołem, zajmuje się doradztwem dla innych managerów w kwestiach związanych z HR.

Perspektywy zawodowe w charakterze specjalisty jako:

 • Specjalista ds. rekrutacji
 • HR Manager
 • Doradca ds. polityki personalnej
 • Możliwość zatrudnienia w międzynarodowych korporacjach, w urzędach administracji publicznej (centralnej i samorządowej), podmiotach sektora finansów publicznych

W programie znajdziesz takie przedmioty, jak:

 • Zarządzanie talentami
 • Zarządzanie zmianą
 • Formy zatrudnienia i systemy oceny pracowników
 • Podstawy prawa pracy
 • Ubezpieczenia społeczne i emerytalne

Jak pomyślnie przejść przez rekrutację?

 

 1. Zarejestruj się w – INTERNETOWEJ REJESTRACJI KANDYDATA – Po wpisaniu danych osobowych wybierz kierunek studiów, a system wygeneruje gotowe dokumenty rekrutacyjne.
 2. Opłata rekrutacyjna – kwotę 85 zł należy wpłacić na podany w IRK numer konta. Co jeżeli wybrany kierunek się nie uruchomi? Spokojnie, to nie zdarza się często! Wyślij e-mail z prośbą o zwrot należności, a pieniądze z powrotem trafią na Twoje konto. Psst… zajrzyj tutaj, może aktualnie mamy promocję.
 3. Przygotuj dokumenty – Jakie to dokumenty i skąd je wziąć? W IRK jest cała lista wygenerowanych dokumentów, wg. której należy je skompletować. Do tego należy dodać fotografię w formacie 3.5 x 4.5 oraz świadectwo dojrzałości. Całość dostarcz nam w ciągu 7 dni od rejestracji lub prześlij pocztą.
 4. Decyzja o przyjęciu na studia – po zebraniu Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o wpisaniu kandydatów na listę studentów. Oczekuj jej na swoim koncie IRK zmiany statusu!

Do zobaczenia!

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisane dokumenty wraz ze zdjęciem należy dostarczyć w ciągu 7 dni od daty rejestracji do naszej siedziby na Rzemieślniczej 5 w Sopocie. Przyszły studencie, nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego!

ADRES
SANS Sopot
ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Biuro Promocji i Rekrutacji na studia w j. polskim jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 i znajduje się w pokoju 021.
Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

Najczęściej zadawane pytania

kontakt

Rekrutacja Sopot

EMAIL

rekrutacja@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU

(+48) 506 474 167

  Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

  Skip to content