Komunikacja – podstawa zarządzania oraz budowania relacji zawodowych i społecznych - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

poziom
Szkolenie
profil
Praktyczny
tryb
weekendowy/wieczorowy
dyplom
czas trwania
5 h
język
termin szkolenia
21 czerwca 2024
lokalizacja
Sopot
OPIS SZKOLENIA

Szkolenie ma na celu rozwinięcie szeroko rozumianych kompetencji społecznych, zwrócenie uwagi na ich wartość oraz próbę uświadomienia ich niezwykle silnego wpływu na nasze zawodowe powodzenia i porażki.

cel szkolenia

Kształtowanie kompetencji i usystematyzowanie wiedzy w zakresie:

– budowania własnego autorytetu i tworzenia osobistego wizerunku, zgodnie z zasadami etyki,

– wywierania wpływu społecznego,

– zarządzania emocjami,

– pracy w zespole,

– tworzenia skutecznych komunikatów,

– budowania właściwych relacji zawodowych,

– rozwiązywania konfliktów.

Do kogo adresowane jest nasze szkolenie?

Osoby, których praca zawodowa opiera się na kontaktach międzyludzkich.

W programie znajdziesz takie przedmioty jak:

• Biznes i etyka,
  • Komunikacja interpersonalna,
  • Techniki wpływu społecznego,
  • Strefy kontaktu,
  • Tworzenie skutecznego komunikatu,
  • Różnice kulturowe i osobowościowe,
  • Komunikacja niewerbalna,
  • Wystąpienia publiczne.

Kto będzie Cię uczyć?

dr Wojciech Błaszkowski
Prowadząca szkolenie

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskał tytuł doktora w dyscyplinie ekonomii i finansów. Ukończył również kierunek nauczycielski na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, gdzie obronił pracę magisterską w Zakładzie Psychologii. Bierze udział w wielu projektach szkoleniowo–edukacyjnych, również o charakterze międzynarodowym. Autor publikacji z obszaru gospodarczego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Doświadczenie zawodowe, poza obszarem akademickim, zdobywał pracując m.in. jako audytor, doradca ekonomiczny oraz dyrektor niepublicznych szkół międzynarodowych. Posiada także praktykę w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Od 2006 roku związany z samorządem lokalnym, w ramach którego pełnił funkcje wiceprzewodniczącego Rady Miasta Gdańska oraz członka Komisji Strategii i Budżetu. Kierował również pracami Komisji Edukacji i Gdańskiej Rady Oświatowej. Zaangażowany w proces tworzenia strategii edukacyjnej Miasta Gdańska.

Rozwiń
Zwiń

opłaty

5 h
Płatność jednorazowa  500 PLN

organizacja zajęć

Zajęcia w systemie weekendowym, sob. w godz. 9.00- 15.00 lub wieczorowym w godz. 16.00 – 20.00.

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Nabór jest otwarty cały rok, ale warto, jak najszybciej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kursanci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Brak limitu wiekowego
Na kursy przyjmujemy zarówno osoby w wieku nastoletnim, jak i starsze roczniki. Sopocka jest otwarta na każdego.
Pobierz dokument, wypełnij dane osobowe oraz zadeklaruj wybrany kurs/szkolenie.

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisany formularz można dostarczyć mailowo na szkolenia@sopocka.edu.pl, składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

BIURO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I SZKOLEŃ
SANS SOPOT
Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00.

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń

szkolenia@sopocka.edu.pl