Profesjonalna kadra i organy Spółdzielni Mieszkaniowych - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Profesjonalna kadra i organy Spółdzielni Mieszkaniowych

Profesjonalna kadra i organy Spółdzielni Mieszkaniowych

flaga
poziom
Studia podyplomowe
wydział
Wydział Ekonomii i Finansów
tryb
Niestacjonarny, online
dyplom
Świadectwo studiów podyplomowych
czas trwania
1 rok (2 semestry)
język
polski
terminy
Rekrutacja od 15.03.2024 do 31.10.2024
lokalizacja
Sopot
Start studiów
19-20.10.2024

Celem studiów jest nie tylko dostarczenie wiedzy, która pozwoli zwiększyć efektywność kadry specjalistycznej/kierowniczej Spółdzielni Mieszkaniowych,

ale również stworzenie wielowymiarowej i indywidualnej płaszczyzny wymiany doświadczeń pomiędzy wykładowcami i pracownikami Spółdzielni Mieszkaniowych, a także pomiędzy samymi studentami oraz absolwentami. Stworzenie naukowego klubu spółdzielczego

W ramach studiów, z uwagi na ich wyjątkowy charakter, realizowane będą także spotkania mistrzowskie z liderami spółdzielczości mieszkaniowej,

którzy dzielić będą się ze słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami oraz stosowanymi praktykami.

Studia będą miały charakter hybrydowy, pierwszy i ostatni zjazd zostaną przeprowadzone stacjonarnie, wykłady i ćwiczenia będą natomiast prowadzone w formule online. Ponadto w trakcie studiów zostanie również zorganizowana konferencja poświęcona najistotniejszym problemom spółdzielni mieszkaniowych.

atuty kierunku

01
Materiały dostępne dla słuchaczy
Rozwiń
Zwiń

W ramach opłaty za studia słuchacz otrzymuje materiały od wykładowców związane z tematyką prowadzonych zajęć. Oprócz tego słuchacz studiów podyplomowych ma pełny dostęp do specjalistycznego księgozbioru uczelnianej biblioteki oraz może liczyć na pomoc ze strony pracowników biblioteki w odszukaniu interesujących go informacji.

02
Kadra praktyków życia gospodarczego
Rozwiń
Zwiń

Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, coachowie, praktycy w danej dziedzinie oraz wykładowcy akademiccy.

03
Organizacja zajęć
Rozwiń
Zwiń

Organizacja zajęć: zajęcia odbywają 1-2 razy w miesiącu w soboty i niedziele (80% zajęć online, pierwszy i ostatni zjazd na terenie uczelni).

sobota – 08.00 – 16.00
niedziela – 08.00 – 16.00

Forma zaliczenia – przygotowanie pracy dyplomowej – planu rozwoju spółdzielni mieszkaniowej.

Do kogo adresowane są nasze studia?

Oferta studiów adresowana jest do kadry specjalistycznej/kierowniczej Spółdzielni Mieszkaniowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

wykładowcy

Kto będzie Cię uczyć?

avatar
prof. SANS dr Piotr Pałka
Koordynator kierunku

Radca prawny, wspólnik Kancelarii DERC PAŁKA Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie, ekspert z zakresu prawa spółdzielczego, wykładowca akademicki, wieloletni praktyk, autor najnowszego komentarza do ustawy – Prawo spółdzielcze wydanego przez wydawnictwo CH. BECK. Wspólnik największej Kancelarii w Polsce z kilkunastoosobowym zespołem prawnym, specjalizującej się w obsłudze prawnej spółdzielni mieszkaniowych i obsługującej w ramach stałej umowy o obsługę prawną kilkadziesiąt spółdzielni mieszkaniowych oraz kluczowe organizacje zrzeszające spółdzielnie w Polsce.

Rozwiń
Zwiń

partnerzy

Z kim współpracuje nasza uczelnia?

Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP

Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomościami

 

Chcesz poznać
pełny program nauczania?

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

opłaty

Studia niestacjonarne i hybrydowe

I rok
Płatność roczna  5000 zł  4500 zł
Płatność za semestr 2 x 2600 zł  2350 zł
Płatność w 10 ratach 10 x 540zł  490 zł
Opłata wpisowa 200 zł 0 zł

rekrutacja

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Po starcie rekrutacji warto, jak najszybciej dostarczyć nam komplet dokumentów. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kandydaci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Dyplom studiów wyższych I stopnia lub studiów jednolitych
Uczestnikami studiów podyplomowych mogą być absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. O przyjęciu kandydata na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Etapy rekrutacji

  1. IRK INTERNETOWA REJESTRACJA KANDYDATA – to podstawowy krok, który należy zrobić, aby dołączyć do naszej akademickiej społeczności. To tutaj odbywa się rejestracja online. Po wpisaniu danych osobowych wybiera się kierunek studiów, a system generuje gotowe dokumenty rekrutacyjne.
  2. Opłata rekrutacyjna – należy ją wpłacić na podany w IRK numer konta. Co jeżeli wybrany kierunek się nie uruchomi? Spokojnie, to nie zdarza się często! Wyślij e-mail z prośbą o zwrot należności, a pieniądze z powrotem trafią na Twoje konto. Psst… zajrzyj tutaj, może aktualnie mamy promocję.
  3. Dokumenty rekrutacyjne – z perspektywy biura rekrutacji, jest to najbardziej pożądany element. Jakie to dokumenty i skąd je wziąć? W IRK jest cała lista wygenerowanych dokumentów, wg. której należy je skompletować.
  4. Dyplom studiów wyższych I stopnia lub studiów jednolitych – po otrzymaniu upragnionego dyplomu prosimy o jak najszybsze dostarczenie go do biura rekrutacji. Na początek można je wgrać w formie skanu do IRK, ale okazanie oryginału (najpóźniej do 1 października) jest absolutnie niezbędne. Uwaga! Do czasu wyrobienia dyplomu po obronie, do celów rekrutacyjnych możesz dostarczyć zaświadczenie o ukończeniu studiów z dziekanatu.
  5. Decyzja o przyjęciu na studia – oczekuj na swoim koncie IRK zmiany statusu!

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisane dokumenty należy dostarczyć w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Przyszły słuchaczu, nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego! Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

ADRES
SANS Sopot
ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot 

Najczęściej zadawane pytania

kontakt

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń

EMAIL

podyplomowe@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU KOMÓRKOWY

(+48) 509 655 417

(+48) 531 915 560

    Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

    Skip to content