Akademia menedżera - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
Akademia menedżera

poziom
Studia podyplomowe
wydział
Wydział Ekonomii i Finansów
tryb
Niestacjonarny, hybrydowy
dyplom
Świadectwo studiów podyplomowych
czas trwania
1 rok (2 semestry)
język
polski
terminy
Rekrutacja od 15.03.2024 do 31.10.2024
lokalizacja
Sopot

Wchodzisz na ścieżkę kariery menedżerskiej lub pragniesz doskonalić swoje umiejętności przywódcze?

Dzięki naszej Akademii Menedżera będziesz mógł/a rozwijać się zarówno w obszarze umiejętności technicznych, jak i miękkich, co jest kluczowe dla skutecznego przywództwa. Nasz zespół doświadczonych trenerów i praktyków z branży będzie Cię wspierać na każdym kroku, pomagając Ci w realizacji Twoich celów zawodowych i osobistych.

 Rozwijaj się zgodnie z najnowszymi trendami biznesowymi!

Program obejmuje zarówno teoretyczne podstawy zarządzania, jak i praktyczne narzędzia niezbędne do skutecznego kierowania zespołem czy przedsiębiorstwem.

Nasza kadra składa się z ekspertów branżowych, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekazywane informacje są nie tylko teoretyczne, ale oparte na praktyce, abyś mógł/a śmiało stosować je w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

atuty kierunku

01
Studia dla każdego
Rozwiń
Zwiń

To doskonała okazja do uzupełnienia edukacji dla osób zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji przywódczych, ponieważ do ich rozpoczęcia nie trzeba posiadać dyplomu studiów z konkretnych kierunków ani doświadczenia z zakresu zarządzania.

02
Materiały dostępne dla słuchaczy
Rozwiń
Zwiń

W ramach opłaty za studia słuchacz otrzymuje materiały od wykładowców związane z tematyką prowadzonych zajęć. Oprócz tego słuchacz studiów podyplomowych ma pełny dostęp do specjalistycznego księgozbioru uczelnianej biblioteki oraz może liczyć na pomoc ze strony pracowników biblioteki w odszukaniu interesujących go informacji.

03
Kadra praktyków biznesu
Rozwiń
Zwiń

Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy biznesu, coachowie, współpracujący na co dzień z dużymi firmami międzynarodowymi oraz wykładowcy akademiccy.

04
Organizacja zajęć
Rozwiń
Zwiń

Organizacja zajęć: zajęcia odbywają 1-2 razy w miesiącu w soboty i niedziele (30-50% zajęcia online).

sobota – 08.00 – 16.00
niedziela – 08.00 – 16.00

Forma zaliczenia studiów – praca – projekt rekrutacyjny z kampanią rekrutacyjną, pytaniami behawioralnymi.

Do kogo adresowane są nasze studia?

Studia przeznaczone są dla osób:

 • aspirujących do roli lidera,
 • aktualnych menedżerów, pragnących doskonalić swoje umiejętności,
 • przedsiębiorców, szukających narzędzi do efektywnego prowadzenia biznesu.

wykładowcy

Kto będzie Cię uczyć?

avatar
Przemysław Wierzbicki
Koordynator kierunku

Od ponad 13 lat praktyk i pasjonat zarządzania zasobami ludzkimi. W swoim dorobku ma ponad 1100 zakończonych sukcesem procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Zrealizował ponad 3 tys. godz. szkoleniowych i ponad 4 tys. godz. jako wykładowca akademicki. Od ponad 9 lat piastuje stanowiska HR Manager i HR Business Partner w różnych organizacjach. Od początku 2021 roku HR Business Partner w dużej polskiej firmie transportowo-spedycyjnej, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój organizacji i pracowników. Najbliższe jego sercu są tematy rekrutacji, rozwoju potencjału pracowników i employer brandingu.

 

 

Rozwiń
Zwiń
avatar
Anna Dejewska
Rozwiń
Zwiń
avatar
Robert Przybyłek
Rozwiń
Zwiń
avatar
Maciej Starego
Rozwiń
Zwiń

Chcesz poznać
pełny program nauczania?

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

opłaty

Studia niestacjonarne i hybrydowe

I rok
Płatność roczna 5300zł  4800 zł
Płatność za semestr 2 x 2700zł   2450zł
Płatność w 10 ratach 10 x 550zł  500 zł
Płatność w 12 ratach  12 x  460  zł 420 zł
Opłata wpisowa 200 zł 0 zł

rekrutacja

Zasady naboru

Kolejność zgłoszeń
Po starcie rekrutacji warto, jak najszybciej dostarczyć nam komplet dokumentów. Dzięki temu możemy dać gwarancję zarezerwowanego miejsca. Im później zgłaszają się kandydaci, tym są mniejsze szanse na wolne miejsce w grupie.
Dyplom studiów wyższych I stopnia lub studiów jednolitych
Uczestnikami studiów podyplomowych mogą być absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. O przyjęciu kandydata na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

Etapy rekrutacji

 1. IRK INTERNETOWA REJESTRACJA KANDYDATA – to podstawowy krok, który należy zrobić, aby dołączyć do naszej akademickiej społeczności. To tutaj odbywa się rejestracja online. Po wpisaniu danych osobowych wybiera się kierunek studiów, a system generuje gotowe dokumenty rekrutacyjne.
 2. Opłata rekrutacyjna – należy ją wpłacić na podany w IRK numer konta. Co jeżeli wybrany kierunek się nie uruchomi? Spokojnie, to nie zdarza się często! Wyślij e-mail z prośbą o zwrot należności, a pieniądze z powrotem trafią na Twoje konto. Psst… zajrzyj tutaj, może aktualnie mamy promocję.
 3. Dokumenty rekrutacyjne – z perspektywy biura rekrutacji, jest to najbardziej pożądany element. Jakie to dokumenty i skąd je wziąć? W IRK jest cała lista wygenerowanych dokumentów, wg. której należy je skompletować.
 4. Dyplom studiów wyższych I stopnia lub studiów jednolitych – po otrzymaniu upragnionego dyplomu prosimy o jak najszybsze dostarczenie go do biura rekrutacji. Na początek można je wgrać w formie skanu do IRK, ale okazanie oryginału (najpóźniej do 1 października) jest absolutnie niezbędne. Uwaga! Do czasu wyrobienia dyplomu po obronie, do celów rekrutacyjnych możesz dostarczyć zaświadczenie o ukończeniu studiów z dziekanatu.
 5. Decyzja o przyjęciu na studia – oczekuj na swoim koncie IRK zmiany statusu!

Termin i miejsce składania dokumentów

Podpisane dokumenty należy dostarczyć w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Przyszły słuchaczu, nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego! Dokumenty można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

ADRES
SANS Sopot
ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot 

Najczęściej zadawane pytania

kontakt

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń

EMAIL

podyplomowe@sopocka.edu.pl

NUMER TELEFONU KOMÓRKOWY

(+48) 509 655 417

(+48) 531 915 560

  Zostaw swój email, by uzyskać więcej informacji.

  Skip to content